Jennifer Aniston zdradziła, że reunion przyjaciół z "Przyjaciół" nie jest przypadkowy. Ekipa szykuje coś specjalnego

29.10.2019 14:50
Jennifer Aniston |undefined Fot. . Rex Features/East News

Każdy fan "Przyjaciół" wierzy, że jeszcze kiedyś zobaczy całą szóstkę na ekranie.

Emocje sięgnęły zenitu, kiedy Jennifer Aniston założyła Instagrama. Świat zwariował, a aktorka pobiła rekord Guinessa. Aktorka zebrała ponad milion obserwatorów w pięć godzin i szesnaście minut. To wszystko za sprawą zdjęcia, na którym jest otoczona przez serialowych przyjaciół. Spora część osób doszukiwała się w tym jakiegoś podstępu. Czyżby ekipa coś szykowała? Okazało się, że tak!

Jennifer Aniston zdradziła, ze reunion przyjaciół z "Przyjaciół" nie jest przypadkowy. Ekipa szykuje coś specjalnego

Co to będzie? Z pewnością nie możecie się już doczekać odpowiedzi. Jennifer Aniston była gościem programu Ellen Degeneres, w którym zdradziła, że spotkanie nie było przypadkowe. Okazuje się, że aktorzy prawdopodobnie jeszcze wspólnie zagrają, ale nie w kontynuacji "Przyjaciół": 

Słuchaj, chcielibyśmy, żeby coś powstało, ale nie wiemy, co to będzie. Więc powiem tylko tyle, że prostu nad czymś pracujemy.

Przeczytaj także

Serial "Przyjaciele" po raz pierwszy wyemitowano w 1994 roku. Produkcja opowiadała o grupie przyjaciół, która mieszkała w Nowym Jorku. Bohaterowie dzielili się swoimi problemami i sukcesami. Serial zapisał się również w historii, ostatni odcinek przyciągnął przed odbiorniki ponad 51 milionów ludzi.

Zobacz także: Google świętuje z "Przyjaciółmi". Zobacz, jaka niespodzianka czeka na fanów serialu

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.