"Przyjaciele" znikają z Netfliksa! Do kiedy można oglądać legendarny serial?

23.12.2020 13:32
"Przyjaciele" znikają z Netfliksa! Do kiedy można oglądać legendarny serial? Fot. INTERFOTO USA/SIPA/East News

Smutna wiadomość dla wszystkich fanów popularnego serialu "Przyjaciele" - produkcja wraz z końcem roku ma zniknąć z Netfliksa. Gdzie będziemy mogli oglądać serial w 2021 roku?

Przyjaciele znikają z Netfliksa! Do kiedy możemy oglądać serial?

Jak podaje m.in. Naekranie.pl (powołując się na rozmowę z osobę z Biura Prasowego Netfliksa), serial "Przyjaciele" wraz z końcem roku zniknie z Netfliksa. To niewątpliwie bardzo smutna wiadomość dla wszystkich fanów popularnej produkcji. 

Polecamy

Wszystkie 10 sezonów "Przyjaciół" zniknie z serwisu wraz z końcem 2020 roku (czyli o 23:59 31 grudnia). Jeśli więc chcecie jeszcze raz obejrzeć serial zanim ten zniknie, to musicie się spieszyć, bo czasu zbyt dużo nie zostało.  

Wiadomość o wygaśnięciu licencji Netfliksa na "Przyjaciół" nie powinna chyba być aż tak zadziwiająca. Wielkimi krokami zbliża się debiut HBO Max poza Stanami Zjednoczonymi, a co za tym idzie Warner Bros. i HBO pewnie będzie chciało przejąć licencję na streaming produkcji również na międzynarodowym rynku - w końcu w USA "Przyjaciele" są dostępni właśnie na platformie streamingowej HBO Max.

Na razie są to jednak tylko spekulacje - w końcu Disney+ też miał się pojawić w Polsce jakoś w połowie 2020 roku, co okazało się być informacją wyssaną z palca. Miejmy nadzieję, że HBO Max pojawi się jednak nieco szybciej - chociażby ze względu na "domowe" premiery kinowych hitów, które mają debiutować na łamach platformy.

Jeśli chodzi natomiast o samych "Przyjaciół", to na wspomnianym HBO Max w 2021 roku ma zadebiutować odcinek specjalny, w którym członkowie obsady i twórcy spotkają się, by powspominać pracę nad serialem.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.