Punisher zabija do utworu Alice in Chains w zwiastunie serialu Netfliksa

Sergiusz Kurczuk
11.01.2019 09:20
Jon Bernthal (Punisher) |undefined Fot. materiały promocyjne

Serwis Netflix opublikował pierwszy pełen zwiastun 2. sezonu serialu "Punisher". Frank Castle wraca do akcji, przy akompaniamencie "Would?" grupy Alice in Chains.

Punisher jest jednym z ulubionych antybohaterów Marvela. Nie ma żadnych supermocy. Napędza go jedynie zemsta i chęć uczynienia świata lepszym miejscem. Nie waha się zabijać swoich wrogów, przez co wpada w konflikt z mniej radykalnymi superbohaterami. Po kilku różnie przyjętych filmach o Franku Castle Punisher pojawił się w serialu Netflixa "Daredevil". Cieszył się tak dużą popularnością, że kilka miesięcy później postać dostała własną serię. Chociaż pierwszy sezon "Punishera" rozczarował osoby spodziewające się krwawej jatki w każdym odcinku, widzowie z niecierpliwością czekali na kontynuację serialu. W sieci zadebiutował pierwszy pełen zwiastun drugiego sezonu "Punishera".

"Punisher" sezon 2 - zwiastun serialu Netfliksa

Do tej pory jednymi materiałami promocyjnymi były krótkie teasery. Jeden trwający ponad minutę ukazywał konflikt na osi Frank Castle - Billy Russo, który w nowym sezonie prawdopodobnie będzie posługiwał się pseudonimem Jigsaw. Punisher ukarał swojego byłego przyjaciela za zdradę, oszpecając jego twarz. Russo pragnie zemsty i w tym celu utworzy bezwzględny gang, któremu czoła stawi tytułowy bohater. Jak prezentuje się zwiastun?

W zwiastunie dowiadujemy się, że Frank (Jon Bernthal) wróci do roli mściciela, kiedy będzie świadkiem usiłowania zabójstwa młodej dziewczyny (Giorgia Whigham). Pomoc młodej kobiecie rozpocznie lawinę wydarzeń, która spowoduje, że Punisher powróci na ulice Nowego Jorku. Nie zabraknie akcji i stroju z ikoniczną czaszką na piersi. Fani narzekają jednak, na wygląd Billy'ego Russo (Ben Barnes). Komiksowy Jigsaw miał potwornie pokiereszowaną twarz. Serialowy odpowiednik ma zaledwie kilka blizn, co rozczarowało niektórych miłośników "Punishera". Warto również wspomnieć, że w zwiastunie pojawia się utwór "Would?" zespołu Alice in Chains.

"Punisher" sezon 2 - kiedy premiera?

Za serial odpowiada Steve Lightfoot znany z "Hannibala". Oprócz Bernthala, Barnesa i Whigham, zobaczymy również Amber Rose Revah (Dinah Madani), Jasona R. Moore'a (Curtis Hoyle), Josha Stewarat (John Pilgrim) i Florianę Limę (Dr. Krista Dumont). Wszystkie 13 odcinków drugiego sezonu "Punishera" trafią na Netflix już 18 stycznia 2019 roku. Fani zastanawiają się, czy w związku ze skasowaniem prawie wszystkich seriali Netfliksa na podstawie komiksów Marvela, premiera kontynuacji losów Punishera będzie oznaczać koniec również tej produkcji. Na razie nic nie wiadomo na ten temat.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.