Reunion "Przyjaciół" z nową datą premiery. Gwiazdor serialu zdradził, kiedy zobaczymy specjalny odcinek

13.11.2020 09:15
Przyjaciele -  Matthew Perry, Courteney Cox Arquette, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Jennifer Aniston|undefined Fot. EAST NEWS

Na reunion serialu "Przyjaciele" czekają miliony fanów na całym świecie. Matthew Perry poinformował ich, że specjalny odcinek został znowu przesunięty na późniejszy termin.

Na to wydarzenie fani "Przyjaciół" czekają od wielu miesięcy. Niestety pandemia koronawirusa ponownie pokrzyżowała plany specjalnego odcinka serialu, w którym po latach mają spotkać się gwiazdy kultowego sitcomu. Kiedy w końcu zadebiutuje reunion "Przyjaciół"?

Reunion "Przyjaciół" - kiedy premiera?

W 2019 roku "Przyjaciele" obchodzili 25-lecie. Fani od dłuższego czasu domagali się, żeby Matthew Perry, Courteney Cox Arquette, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow, David Schwimmer i Jennifer Aniston spotkali się ponownie, by powspominać stare dobre czasy. Powstał więc pomysł na reunion obsady, który zostanie sfilmowany i zaprezentowany widzom.

Przeczytaj także

Pomysł wszedł w życie, ale niestety z powodu COVID-19 premiera specjalnego odcinka była wielokrotnie przekładana. Według najnowszych informacji reunion "Przyjaciół" nie zadebiutuje w 2020 roku. Potwierdził to jeden z gwiazdorów serialu - Matthew Perry. Na Twitterze aktora pojawił się wpis, w którym podano nową datę premiery reunionu.

Reunion "Przyjaciół" został przełożony na początek marca. Wygląda na to, że przed nami pracowity rok. I to lubię!

Okazuje się więc, że z gwiazdami "Przyjaciół" ponownie spotkamy się dopiero w marcu 2021 roku. Wszyscy miłośnicy szóstki mieszkańców Nowego Jorku muszą więc poczekać dodatkowe kilka miesięcy.

 

Przeczytaj także

Reunion "Przyjaciół" - historia specjalnego odcinka serialu

Premiera reunionu "Przyjaciół" została opóźniona niemal o rok, bowiem początkowo specjalny odcinek miał trafić na HBO Max w maju 2020 roku jako jeden z tytułów inaugurujących nową platformę streamingową. Niestety plan nie wypalił. Pojawił się pomysł wirtualnego spotkania po latach, ale szybko został porzucony. Twórcy i aktorzy woleli poczekać, by spotkać się na żywo z publicznością. W jednym z wywiadów dla The Hollywood Reporter wcielająca się w Phoebe Lisa Kudrow wyjaśniła, o co chodzi twórcom reunionu "Przjaciół".

Nie spotkaliśmy się w tym samym pomieszczeniu od lat. To znaczy, prywatnie spotkaliśmy się kilka lat temu, ale to wszystko. Chodzi o to, żeby być w tym samym pomieszczeniu. To się nie zmieniło. A ludzie z HBO Max są fenomenalnie cierpliwi i wyrozumiali.

Taką samą cierpliwością i wyrozumiałością muszą wykazać się fani "Przyjaciół". W Polsce reunion gwiazd sitcomu prawdopodobnie będzie dostępny na HBO i HBO Go.

Przeczytaj także

Zobacz też: Twórczyni "Przyjaciół" przeprosiła za brak różnorodności wśród bohaterów. Dziś postąpiłaby inaczej

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.