Reżyser "Harry'ego Pottera" i "Kevina samego w domu" stworzy serial dla Disney+

22.09.2021 10:34
Reżyser "Harry'ego Pottera" i "Kevina samego w domu" stworzy serial dla Disney+ Fot. Peter Mountain/Warner Bros/Courtesy: Everett Collection/Everett/East News

Chris Columbus, twórca filmów "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", "Komnaty Tajemnic", czy "Kevina samego w domu" przygotuje nowy serial "House Of Secrets" dla Disney+.

Reżyser Harry'ego Pottera stworzy serial dla Disney+

Disney Branded Television tworzy serial "House of Secrets", przygodowe fantasy od Chrisa Columbusa i firmy 26th Street Pictures. Reżyser "Harry'ego Pottera" i "Kevina samego w domu" był współtwórcą serii książek ze zmarłym Nedem Vizzinim.

Polecamy

Projekt od Disney+ opowie nam o rodzeństwie Brendanie, Eleanor i Cordelii Walkerach, którzy nie są za bardzo zadowoleni, kiedy ich rodzina przenosi się do przerażającego wiktoriańskiego domu. Ten niegdyś należał do okultystycznego pisarza, Denvera Kristoffa. Niedługo okazuje się, że ich sąsiedzi mają wobec nich złowieszcze plany, a rodzina zostaje uwięziona w magicznym domu.

Wówczas zostają zmuszeni do podróżowania po fantastycznych światach przygotowanych przez Kristoffa w jego powieściach.

Polecamy

Na temat projektu wypowiedziała się Ayo Davis, która nadzoruje projekt z ramienia Disney Branded Television:

Chris, Michael i Mark opowiadają historie, które rezonują z wieloma różnymi osobami i generacjami, pokazując nam świat magii i cudów ze wspaniałymi bohaterami. Jesteśmy dumni, ze możemy stworzyć serial na podstawie tej wspaniałej historii, którą jest House of Secrets.

Data premiery projektu jest na razie nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.