"Rick i Morty": Kanye West i Taika Waititi wystąpią gościnnie w nowych odcinkach serialu

18.07.2019 13:50
Rick i Morty|undefined Fot. ADULT SWIM / Album/EAST NEWS

Dan Harmon i Justin Roiland udzielili niedawno pierwszego wywiadu związanego z 4. sezonem "Ricka i Morty'ego". Panowie opowiedzieli m.in. o gościach specjalnych, którzy pojawią się w nowych odcinkach.

Już w listopadzie 2019 roku zadebiutuje 4. sezon "Ricka i Morty'ego". Fani byli zmuszeni długo czekać na nowe epizody serialu, ale patrząc na jakość 3 poprzednich serii, to raczej nie musimy się martwić o jakość. Zwłaszcza, jeżeli przeczytamy nazwiska gwiazd, które pojawią się gościnnie w kolejnych 10 odcinkach produkcji Adult Swim. Te robią bowiem spore wrażenie.

Rick i Morty - gwiazdy, które wystąpią gościnnie

Justin Roiland i Dan Harmon, czyli główni twórcy, scenarzyści, a także aktorzy z serialu (Roiland podkłada głosy tytułowym postaciom, natomiast Harmon wciela się w Bird Person) udzielili niedawno wywiadu portalowi Entertainment Weekly. W trakcie rozmowy podzielili się m.in. nazwiskami gwiazd, które pojawią się gościnnie w następnych epizodach produkcji. Wśród nich znajdziemy Sama Neila (doktor Grant z "Parku Jurajskiego"), Kathleen Turner ("Miłość, szmaragd i krokodyl"), Paula Giamattiego ("Człowiek ringu"), a także Taikę Waititiego:

Mamy Paula Giamattiego. To jest spory news. Mamy Sama Neila. Taika Waititi gra jedną postać. Jest też Kathleen Turner. Neil i Taika grają postaci z tej samej planety, bo chcieliśmy dodać tym kosmitą trochę posmaku kiwi.

Przeczytaj także

Panowie odnieśli się również do współpracy z Kanye Westem. Raper przyznał bowiem kilka miesięcy temu, że jest to jego ulubiony serial. Harmon i Roiland byli bardzo zadowoleni z tego powodu i zaproponowali mu współpracę. Niestety, artystom nie udało się ustalić terminów przy realizacji 4. sezonu i na collabo będziemy musieli poczekać nieco dłużej:

Próbujemy ustalić terminy. Definitywnie nie wyrobimy się przed premierą 4. sezonu. Ale bardzo chcemy z nim coś zrobić. Musimy przedyskutować, co to ma być, a potem usiąść z nim i dogadać szczegóły. Najpierw on musiał przełożyć spotkanie, potem my. Ale definitywnie pogadamy z nim. To była szczera i poważna oferta współpracy.

Nowe odcinki "Ricka i Morty'ego" zadebiutują na antenie Adult Swim już w listopadzie 2019 roku. W Polsce program jest emitowany na Comedy Central oraz na Netfliksie. Dokładna data premiery debiutanckiego odcinka 4. sezonu pozostaje jednak nieznana. 

Zobacz także: >> Kanye West wybuduje domy ze Star Wars dla potrzebujących << 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.