"Rick i Morty" doczekali się wersji aktorskiej! Zobaczcie przedziwne wideo

06.09.2021 11:26
"Rick i Morty" doczekali się wersji aktorskiej! Zobaczcie przedziwne wideo Fot. materiały prasowe/HBO GO

6 września 2021 roku zadebiutował finałowy odcinek 5. sezonu "Ricka i Morty'ego". Ten był promowany w nietypowy sposób - zatrudniono do niego bowiem prawdziwych aktorów. I to nie byle jakich.

Rick i Morty w wersji aktorskiej to rzecz z koszmarów

Rick Sanchez jest niewątpliwie inspirowany doktorem Brownem z "Powrotu do przyszłości". To fakt wielokrotnie podkreślany przez twórców serialu, którzy chcieli zrobić wulgarną parodię popularnych filmów. Teraz historia zatoczyła koło, ponieważ Christopher Lloyd wystąpił w kilku aktorskich reklamach jako Rick. Na ekranie towarzyszy mu natomiast Jaeden Lieberher, wcielający się w Morty'ego.

Polecamy

Razem duet remiksuje kilka znanych scen z serialu - jest nawiązanie do Pickle Ricka, jest też nawiązanie do "100 więcej odcinków, 100 lat Ricka i Morty'ego, Morty". Zobaczcie spoty poniżej:

Polecamy

Fani chwilę zastanawiali się, czy to zapowiedź potencjalnego aktorskiego odcinka finałowego 5. sezonu "Ricka i Morty'ego". 6 września 2021 roku dostaliśmy odpowiedź - ta brzmi "nie". Epizod zadebiutował na HBO GO i jest jak zwykle animowany, więc Rick w wersji Lloyda jest (na razie) jedynie ciekawostką, a nie zapowiedzią przyszłości.  

Zresztą sam Christopher Lloyd zdawał sobie sprawę z tego, że serial jest niejako parodią Doktorka i Marty'ego, a także chętnie pojawiłby się w serialu. Jak powiedział w rozmowie z The Phoenix New Times:

Nie oglądam każdego odcinka, ale widziałem fragmenty i kilka całych epizodów. Moim zdaniem to kawał porządnej telewizji. Wiem, że to na pewno parodia "Powrotu do przyszłości", ale chętnie zrobiłbym coś z tym serialem. To byłoby fajne.

Cały 5. sezon "Ricka i Morty'ego" jest dostępny na HBO GO.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.