Rick i Morty - premiera najnowszego, 5. sezonu w Polsce wyłącznie w HBO GO

26.04.2021 14:15
Rick i Morty - premiera najnowszego, 5. sezonu w Polsce wyłącznie w HBO GO Fot. materiały prasowe/HBO GO

Premiera najnowszego, piątego sezonu "Ricka i Morty'ego" w Polsce odbędzie się wyłącznie w HBO GO. Do biblioteki serwisu dodane zostaną również wszystkie poprzednie sezony produkcji.

Rick i Morty - 5. sezon serialu pojawi się w HBO GO

Wielokrotnie nagradzany serial animowany "Rick i Morty" powraca z kolejnym, piątym już sezonem, który dostępny będzie w Polsce wyłącznie w HBO GO. Wraz z premierą najnowszego sezonu do serwisu dodane zostaną także wszystkie poprzednie sezony. Premiera produkcji zaplanowana została na 21 czerwca. 

Polecamy

"Rick i Morty" to wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy Adult Swim, w którym śledzimy losy socjopatycznego i genialnego naukowca Ricka Sancheza, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka Morty'ego Smitha w szalenie niebezpieczny świat międzygalaktycznych podróży. Bardzo często dołączają do nich inni członkowie rodziny.

Polecamy

Na wszystkich fanów serialu z całego świata z okazji premiery nowego sezonu czeka masa atrakcji związanych z Rickiem i Mortym. 20 czerwca będzie prawdziwym międzygalaktycznym świętem pod nazwą RICK AND MORTY DAY, w ramach którego fani będą mieli dostęp materiałów zakulisowych, wielu zapowiedzi, czy niespodzianek w social mediach.

W serialu "Rick i Morty" bohaterom swoich głosów użyczają m.in: Justin Roiland (Spoza układu), Sarah Chalke (Firefly Lane), Chris Parnell (Saturday Night Live) i Spencer Grammer (Greek). Twórcami serialu są Dan Harmon (Community) i Justin Roiland, którzy pełnią także obowiązki producentów wykonawczych.

Premiera serialu animowanego "Rick i Morty" zaplanowana została w HBO GO na 21 czerwca. Tego dnia odbędzie się premiera najnowszego, piątego sezonu, a także do serwisu dodane zostaną wszystkie odcinki sezonów 1-4. Piąty sezon Ricka i Morty’ego w Polsce dostępny będzie wyłącznie w serwisie HBO GO. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.