Rick i Morty - premiera najnowszego, 5. sezonu w Polsce wyłącznie w HBO GO

26.04.2021 14:15
Rick i Morty - premiera najnowszego, 5. sezonu w Polsce wyłącznie w HBO GO Fot. materiały prasowe/HBO GO

Premiera najnowszego, piątego sezonu "Ricka i Morty'ego" w Polsce odbędzie się wyłącznie w HBO GO. Do biblioteki serwisu dodane zostaną również wszystkie poprzednie sezony produkcji.

Rick i Morty - 5. sezon serialu pojawi się w HBO GO

Wielokrotnie nagradzany serial animowany "Rick i Morty" powraca z kolejnym, piątym już sezonem, który dostępny będzie w Polsce wyłącznie w HBO GO. Wraz z premierą najnowszego sezonu do serwisu dodane zostaną także wszystkie poprzednie sezony. Premiera produkcji zaplanowana została na 21 czerwca. 

Polecamy

"Rick i Morty" to wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy Adult Swim, w którym śledzimy losy socjopatycznego i genialnego naukowca Ricka Sancheza, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka Morty'ego Smitha w szalenie niebezpieczny świat międzygalaktycznych podróży. Bardzo często dołączają do nich inni członkowie rodziny.

Polecamy

Na wszystkich fanów serialu z całego świata z okazji premiery nowego sezonu czeka masa atrakcji związanych z Rickiem i Mortym. 20 czerwca będzie prawdziwym międzygalaktycznym świętem pod nazwą RICK AND MORTY DAY, w ramach którego fani będą mieli dostęp materiałów zakulisowych, wielu zapowiedzi, czy niespodzianek w social mediach.

W serialu "Rick i Morty" bohaterom swoich głosów użyczają m.in: Justin Roiland (Spoza układu), Sarah Chalke (Firefly Lane), Chris Parnell (Saturday Night Live) i Spencer Grammer (Greek). Twórcami serialu są Dan Harmon (Community) i Justin Roiland, którzy pełnią także obowiązki producentów wykonawczych.

Premiera serialu animowanego "Rick i Morty" zaplanowana została w HBO GO na 21 czerwca. Tego dnia odbędzie się premiera najnowszego, piątego sezonu, a także do serwisu dodane zostaną wszystkie odcinki sezonów 1-4. Piąty sezon Ricka i Morty’ego w Polsce dostępny będzie wyłącznie w serwisie HBO GO. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.