"Rick i Morty" - w nowym odcinku 4. sezonu pojawił się Taika Waititi

18.11.2019 10:25
Rick i Morty|undefined Fot. kadr z serialu "Rick i Morty"/Adult Swim

W niedzielę 17 listopada 2019 roku zadebiutował 2. odcinek nowej serii "Ricka i Morty'ego", w którym gościnnie wystąpił nowozelandzki reżyser "Thora: Ragnarok". 

Rick Sanchez i Morty Smith powrócili z nowymi odcinkami. Jak zwykle ich pokręcone przygody powodują, że panowie poznają wiele różnych kosmitów, a każdy z nich próbuje oszukać ich na swój sposób. W najnowszym odcinku "Ricka i Morty'ego" takim obcym jest sam Taika Waititi. Nie dosłownie (bo w jego przypadku nie jest to oczywiste) - reżyser wcielił się w kosmitę, który próbuje podbić cały świat, a pomaga mu w tym Jerry Smith, ojciec Morty'ego.

Taika Waititi w serialu Rick i Morty

Nowa postać grana przez Waititiego nazywa się Glootie i pochodzi z rasy monogamicznych obcych, którzy stali się mistrzami miłości. Bohater tworzy specjalną aplikację, która zachęca ludzkość do uprawiania seksu z jak największą ilością osób, nie ustatkowywania się i pozostawania zajętym innymi rzeczami. Wszystko po to, by rasa Glootiego mogła ukraść z Ziemi bardzo cenną rzecz - wodę.

Przeczytaj także

Morty i Jerry starają się zatrzymać kosmitów i zniszczyć aplikację, która znajduje się w statku-matce Glootiego i jego pobratymców. Rick im nie pomaga, a to wszystko dlatego, że ktoś się załatwił w jego "świętej toalecie" (co jest drugim głównym wątkiem w 2. odcinku 4. sezonu). Oto kilka fragmentów z udziałem Glootiego:

Nowy sezon "Ricka i Morty'ego" zadebiutował 10 listopada 2019 roku, a kolejne odcinki pojawiają się w niedziele co tydzień. Niestety, data premiery nowych epizodów w Polsce pozostaje nieznane.

Zobacz także: Oto najdziwniejszy crossover 2019 roku - Rick i Morty promują "Death Stranding"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.