„Riverdale”: wszystko, co wiemy o 3. sezonie serialu

Natalia Hluzow
09.08.2018 16:18
Archie Riverdale 3|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Premiera 3. sezonu „Riverdale” zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji postanowiliśmy zebrać dla fanów serialu wszystkie informacje o nowej odsłonie produkcji.

Stacja The CW potwierdziła kontynuację słynnego serialu dla młodzieży już w kwietniu 2018. Nie było to zaskoczeniem dla fanów produkcji, gdyż finał „Riverdale 2” pozostawił wiele nierozwiązanych wątków. Kiedy premiera „Riverdale 3”? Jacy bohaterowie powrócą, a jacy dołączą do stałej obsady? O czym będzie nowy sezon i co zdradza zwiastun „Riverdale 3”? Wszystkiego dowiecie się w poniższym tekście!

„Riverdale 3” – o czym będzie?

3. sezon „Riverdale” ma rozpocząć się trzy miesiące po wydarzeniach, które zakończyły 2. sezon serialu.  Pierwszy odcinek będzie nosił tytuł „Labor Day”, a jego akcja będzie toczyć się w Święto Pracy, przypadające w USA 1 września. Archie opuści więzienie i wraz z pozostałymi nastolatkami skupi się na nauce, młodzieńczych rozrywkach i planach związanych z collegem, podczas gdy jego związek z Veronicą będzie przeżywał kryzys. Nie oznacza to oczywiście, że w 3. sezonie „Riverdale 3” zabraknie mrocznych tajemnic. Jak sugeruje umieszczony poniżej zwiastun, Betty odkryje sektę przeprowadzającą przerażającą ceremonię.

Riverdale 3 Fot. foto: kadr z wideo

W nowym sezonie mają pojawić się także retrospekcje, w których główni członkowie obsady zagrają swoich rodziców z czasów młodości. Twórcy powtórzą również pomysł z poprzedniego sezonu i w „Riverdale 3” zaprezentują odcinek musicalowy.

Zwiastun „Riverdale 3”

Podczas odbywającego się w lipcu 2018 San Diego Comic Con, stacja zaprezentowała pierwszy zwiastun 3. sezonu „Riverdale”, który możecie zobaczyć poniżej:

 „Riverdale 3”: nowi bohaterowie

W obsadzie 3. sezonu „Riverdale” jak zwykle znajdą się gwiazdy serialu – K.J. Apa w roli Archiego, Lili Reinhart jako Betty, Cole Sprouse jako Jughead Jones, Camila Mendes jako Veronica, Madelaine Petsch jako Cheryl i Ashleigh Murray jako Josie. Twórcy planują również rozbudowanie ról Toni Topaz (Vanessa) i Charlesa Meltona (Reggie). Zdradzono też, że Hart Denton powróci w roli Chica, który sporo namiesza. W „Riverdale 3” mamy poznać także matkę i siostrę Jugheada oraz nową sąsiadkę Betty. Ponadto do grona aktorów dołączy Penelope Ann Miller w roli prokurator Wright.

Kiedy premiera „Riverdale 3”?

Zdjęcia do 3. sezonu „Riverdale” rozpoczęły się latem 2018 roku. Jak poinformowała The CW, nowy sezon serialu znajdzie się w jesiennej ramówce stacji. „Riverdale 3” ma zadebiutować już 10 października 2018. 11 października Riverdale s03e01 pojawi się także w serwisie Netflix.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.