"Riverdale": potwierdzono, że powstanie 4. sezon. Kiedy premiera?

Kamil Kacperski
01.02.2019 10:41
Riverdale|undefined Fot. materiały prasowe

Stacja CW poinformowała pod koniec stycznia 2019 roku, że przedłuży swoje flagowe seriale - w tym i "Riverdale", którego 4. sezon zobaczymy już w jesiennej ramówce telewizji.

Stacja The CW potwierdziła kontynuację słynnego serialu dla młodzieży. Możemy śmiało napisać, że nie jest zaskoczeniem dla fanów produkcji. Serial "Riverdale" jest ogromnym hitem dla stacji CW, który co tydzień przyciąga przed telewizory i Netfliksa miliony osób. Obecnie wciąż jest emitowany 3. sezon produkcji, dlatego też twórcy nie zdradzają żadnych szczegółów na temat fabuły, ale przynajmniej fani nie muszą się martwić o przyszłość "Riverdale".

CW - nowe sezony Supernatural i seriali z Arrowverse

Oprócz "Riverdale", stacja CW przedłużyła życie seriali: "Supernatural" (15. sezon), "Arrow" (9. sezon), "Flash" (6. sezon), "Legends of Tomorrow" (5. sezon), "Supergirl" (5. sezon) oraz "Black Lightning" (3. sezon). Wszystkie produkcje zadebiutują na antenie programu w październiku 2019 roku. 

Przeczytaj także

Riverdale - powstanie 4. sezon

Akcja serialu na podstawie zeszytów wydawanych przez Archie Comics przenosi nas do tytułowego miasteczka Riverdale, w którym w niewyjaśnionych okolicznościach ginie uczeń z lokalnego liceum. 

3. sezon "Riverdale" rozpocznie się trzy miesiące po wydarzeniach, które zakończyły 2. sezon serialu. Pierwszy odcinek będzie został zatytułowany "Labor Day", a jego akcja toczyła się w Święto Pracy, przypadające w USA na 1 września. Archie opuścił więzienie i wraz z pozostałymi nastolatkami skupił się na nauce, młodzieńczych rozrywkach i planach związanych z collegem, podczas gdy jego związek z Veronicą będzie przeżywał kryzys. Nie oznacza to oczywiście, że w 3. sezonie "Riverdale" zabrakło mrocznych tajemnic. Nie będziemy Wam jednak zdradzali fabuły, jeżeli jeszcze nie zabraliście się za nowe odcinki serialu. 

Riverdale - kiedy premiera 4. sezonu?

Tak jak wspominaliśmy, nowy sezon "Riverdale" zadebiutuje w październiku 2019 roku. W Polsce nowe odcinki możemy oglądać na Netfliksie.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.