"Riverdale" powraca w 2. części 5. sezonu. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków serialu

27.07.2021 15:01
"Riverdale" powraca w 2. części 5. sezonu. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków serialu Fot. Album Online/East News

W sieci pojawił się zwiastun nowych odcinków "Riverdale", który z epizodu na epizod staje się coraz bardziej pokręcony. Zobaczcie co nowego przygotowali twórcy popularnego serialu.

Riverdale - oto zwiastun nowych odcinków 5. sezonu

Pandemia koronawirusa skutecznie zablokowała przemysł filmowy i telewizyjny. Jedną z ofiar COVID-19 był również hit stacji The CW pod tytułem "Riverdale". Po kilku miesiącach przerwy, twórcy w końcu mogli wznowić pracę nad swoim serialem, a my teraz możemy w spokoju czekać na debiut drugiej części 5. sezonu hitowej produkcji.

Polecamy

Nowe epizody mają się pojawić na CW już w sierpniu 2021 roku, więc twórcy postanowili przedstawić światu zwiastun drugiej części 5. sezonu "Riverdale". Ten może być jeszcze bardziej pokręcony, niż poprzednie, co zresztą możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Dowiedzieliśmy się również, że najnowszy odcinek będzie nosił tytuł "Strange Bedfellows" i opowie o pokłosiu wydarzeń z poprzedniego epizodu:

Po wydarzeniach w więzieniu Hirama (Mark Consuelos), Archie (KJ Apa) przywodzi grupie odpowiedzialnej za złapanie uciekinierów. Tabitha (Erinn Westbrook) prosi o pomoc Betty (Lili Reinhart), kiedy uświadamia sobie, że Jughead (Cole Sprouse) zniknął. Nagle w miasteczku pojawia się Penelope (gościnnie Nathalie Boltt), a Cheryl (Madelaine Petsch) szybko staje się wobec niej podejrzliwa. Camila Mendes, Madchen Amick, Casey Cott, Charles Melton i Drew Ray Tanner wystąpią gościnnie. Reżyserką odcinka jest Tessa Blake, scenarzystą Aaron Allen.

W Polsce nowe odcinki jak zwykle będą dostępne na Netfliksie. Produkcja ma powrócić do emisji 11 sierpnia 2021 roku, aczkolwiek data premiery w Polsce jest nieznana. W rolach głównych ponownie wystąpią KJ Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Cole Sprouse, Madelaine Petsch, Casey Cott, Vanessa Morgan, Mark Consuelos, Skeet Ulrich, Marisol Nichols oraz Madchen Amick. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.