Robert Kubica będzie bohaterem serialu Netfliksa. Znamy szczegóły i datę premiery programu

Kamil Kacperski
31.01.2019 15:04
Robert Kubica|undefined Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/East News

Znany polski rajdowiec i kierowca Formuły 1 pojawi się w serialu Netfliksa opowiadającym o wyścigach. Premiera produkcji odbędzie się już w marcu 2019 roku.

Robert Kubica już w marcu 2019 roku powróci do rywalizacji w Grand Prix Formuły 1. Polak po latach walki z samym sobą ponownie będzie mógł stanąć na starcie wyścigu królowej sportów motorowych. Co niedziwne, powrót Polaka do cyklu GPF1 spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony mediów i fanów sportu. Jednak oprócz dziennikarzy obok Kubicy przez ostatnie kilka miesięcy widzimy też ekipę filmowców Netfliksa. 

Robert Kubica bohaterem serialu Netfliksa

Wszystko dlatego, że platforma streamingowa przygotowuje dokument o Formule 1, którego jednym z bohaterów będzie właśnie Robert Kubica. Jak podaje portal superexpress.pl, 29 stycznia 2019 roku w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Orlenu, na której pojawili się właśnie Robert Kubica i członkowie ekipy filmowej Netfliksa, których zauważył jeden z dziennikarzy stacji Eleven Sports. Tematem konferencji zorganizowanej przez Orlen, było oficjalnie przedstawienie współpracy firmy z Williamsem w sezonie 2019, których w nowym sezonie będzie reprezentował Polak. Zaprezentowano m.in. nowy logotyp Orlenu, który będzie obecny na bolidach zespołu Williams:

Przeczytaj także

Kiedy premiera serialu o Formule 1?

Według informacji SE.pl, prace nad nowym serialem dokumentalnym o F1 rozpoczęto jeszcze w 2018 roku. Twórcy chcą przybliżyć widzom zakulisowy świat sportu wyścigowego. Powrót Kubicy po 8 latach jest jednym z najciekawszych wydarzeń ostatnich sezonów, przez co polski kierowca będzie jednym z głównych bohaterów historii opowiadanej w nowym, niezatytułowanym dotąd programie Netfliksa. 

Zobacz także: >> Top 30: Najlepsze filmy akcji <<

Premiera serialu dokumentalnego o Formule 1 ma się odbyć już w marcu 2019 roku wraz ze startem nowego sezonu F1 (ten rozpoczyna się 17 marca). Na platformę trafi od razu 10 odcinków 1. sezonu produkcji. W planach jest już podobno druga seria epizodów.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.