Showmax udostępnił 1. odcinek serialu „Rojst” za darmo. Gdzie można go obejrzeć?

Natalia Hluzow
20.09.2018 15:05
Rojst Showmax|undefined Fot. materiały prasowe Showmax

Pierwszy odcinek polskiego serialu kryminalnego osadzonego w mrocznych latach 80. można już oglądać zupełnie za darmo w sieci. Gdzie obejrzymy „Rojst” bez rejestracji?

Mroczny, tajemniczy i oplatający widzów odgałęzieniami przedstawianej historii serial „Rojst” z Dawidem Ogrodnikiem i Andrzejem Sewerynem w rolach głównych zadebiutował z końcem sierpnia 2018 na platformie Showmax. Od 20 września 2018 pierwszy odcinek produkcji można także obejrzeć za darmo w sieci – bez konieczności dokonywania rejestracji w serwisie. Gdzie go znajdziemy?

Rojst Showmax Fot. foto: materiały prasowe Showmax

ROJST s01e01 – gdzie obejrzeć online za darmo?

Pierwszy odcinek „Rojstu” od dziś można obejrzeć nie tylko w serwisie producenta, ale także na oficjalnym kanale Showmax Polska na YouTube – zupełnie za darmo i bez konieczności rejestracji. To kolejny przejaw współpracy platformy streamingowej z serwisem wideo. W przeszłości Showmax udostępniał również na YouTube odcinki „Ucha Prezesa” oraz fragmenty „SNL Polska”. 

ROJST s01e01 z serwisu YouTube zamieszczamy poniżej:

„Rojst” – czy warto oglądać?

Udostępnienie pierwszego odcinka „Rojstu” online za darmo bez wątpienia ma na celu zachęcenie internautów do zagłębienia się w dalsze losy Witolda Wanycza (Andrzej Seweryn) i Piotra Zarzyckiego (Dawid Ogrodnik) już na platformie Showmax. Pilot produkcji, który doskonale wprowadza w mroczny klimat lat 80., buduje napięcie i zachwyca świetnym aktorstwem oraz dopieszczonymi zdjęciami, z pewnością przekona niezdecydowanych widzów.

„Rojst” to trzymająca w napięciu historia dwóch dziennikarzy, którzy za wszelką cenę dążą do odkrycia prawdy na temat brutalnego morderstwa działacza partyjnego i prostytutki oraz samobójstwa nastolatków. Twórcą, reżyserem i współscenarzystą serialu jest Jan Holoubek. Scenariusz napisał wraz z Kasprem Bajonem.

Finał 1. sezonu serialu mogliśmy obejrzeć 14 września 2018. Od tego dnia „Rojst” jest dostępny w całości na platformie Showmax. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.