Rysiek z „Klanu” ponownie szefem mafii

Robert Skowronski
13.04.2016 10:03
Rysiek z „Klanu” ponownie szefem mafii Fot. kadr z wideo

W 2012 roku gangsterzy, którym przewodził Piotr Cyrwus pomagali czworonogom poprzez wsparcie Fundacji Przytul Psa. Przedstawiciele półświatka o miękkich sercach powracają w kampanii społecznej „Mafia w sieci”.

Tym razem użytkownicy są zachęcani do dołączenia do akcji pomagającej fundacji Miasto Kotów w serwisie Charytatywni.allegro.pl. Seria odcinków, w której występują Piotr Cyrwus, Michał Czernecki, Marcin Sztabiński, Piotr Bujnowski, Krzysztof Kiersznowski oraz Bohdan Łazuka, pokazuje jak mafiozi idą na układ z policją. Aby odkupić swoje przewinienia muszą wspomóc działania charytatywne i pomóc w zbiórce pieniędzy na rzecz kotów.

Jak tego dokonać? Dobry hajs ponoć trzepie się w necie. YouTuberzy moją sporo siana, a na topie jest zdrowe odżywianie. Szama kojarzy się bohaterom z więzienną michą. W celi rarytasów nie było, ale teraz można przedstawić kilka nieco bardziej wymyślnych przepisów na vlogu, np. bezglutenowe ciasto wegańskie. Pomysł jak w mordę strzelił. Zobaczcie jak kroi się akcja w pierwszym z czterech zapowiedzianych odcinków „Mafii w sieci”:

Fundacji Miasto Kotów można pomóc na kilka sposobów. Jednym z nich jest licytowanie specjalnych pakietów na Charytatywni.allegro.pl. Dostępne są trzy opcje:

Pakiet więzienna micha:

W skład zestawu wchodzą:

 • Miska, która może się przydać do spożywania posiłku z rodziną lub przyjaciółmi.
 • Kubek, który na zawsze ułatwi Wam życie! Chcecie napić się kawy? Nic prostszego! Kawę nalewamy do kubka i gotowe.
 • Fartuch z wyjątkowym znakiem jakości „Więzienna micha” dzięki niemu Wasze spodnie już nigdy nie będą nosić nieprzyjemnych śladów po gotowaniu czy zmywaniu.
 • Nasiona rukoli, można ją sobie posadzić na działce lub na balkonie.
 • Zdjęcie z podpisami wszystkich gwiazd grających w „Mafii”.

Pakiet łydka jak drewutnia:

W skład zestawu wchodzą:

 • Skakanka z licznikiem, dzięki której już dziś będziesz mógł zrzucić zbędne kilogramy.
 • Spodnie sportowe, na rower i na działkę.
 • Opaska frote, byś nigdy nie musiał mieć spoconego czoła
 • Zdjęcie z podpisami wszystkich gwiazd grających w „Mafii”.

Pakiet Gangstera:

W skład zestawu wchodzą:

 • Zapalniczka Szefa Mafii - wyobraź sobie, że jesteś w nocy w lesie i nie możesz znaleźć drogi. Taka zapalniczka na pewno ci w tym pomoże.
 • Piersiówka z ręcznie wygrawerowanym cytatem.
 • Eleganckie spinki do mankietów.
 • Ścieżka dźwiękowa z filmu „Ojciec chrzestny”.
 • Zdjęcie z podpisami wszystkich gwiazd grających w „Mafii”.

Prezentację produktów możecie zobaczyć w poniższym wideo:

Pomagać można również poprzez kupno cegiełek, takich wirtualnych, nie tych leżących na budowie. Można wpłacić większe kwoty, ale symboliczne 5 złotych to i tak już sporo, gdyż jak czytamy:

Pięć złotych - jedna moneta - niewiele a zarazem bardzo dużo. Taki „piątak”, to całodzienna opieka nad kotem porzuconym, chorym i głodnym. Taki „piątak”, to pełna miska oraz profesjonalna opieka weterynaryjna dla podopiecznych Fundacji Miasto Kotów.

Można też prywatnie wystawiać na licytację przedmioty, a osoba, która wygra aukcję przekaże odpowiednią sumę na konto fundacji.

Kolejne odcinki „Mafii w sieci” będą udostępniane 19 kwietnia, 26 kwietnia i 3 maja 2016 roku. Zobaczcie zapowiedź następnego epizodu:

Nie tylko gwiazdy kina ratują zwierzęta. Miękkie serca mają również muzycy zespołu Slayer, którzy swoją dobre okazali zarówno kotom, jak i psom.

Pomożecie kociakom?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.