Gwiazda filmów Patryka Vegi poprowadzi 11. odcinek SNL Polska

Natalia Hluzow
13.02.2018 17:36
Gwiazda filmów Patryka Vegi poprowadzi 11. odcinek SNL Polska Fot. materiały prasowe filmu "Botoks"

Kolejna twarz znana głównie z filmów Vegi pojawi się w polskiej edycji programu Saturday Night Live. Kto uświetni walentynkowy odcinek internetowego show?

Już w najbliższą sobotę, 17 lutego 2018 roku, zobaczymy pełen miłości odcinek SNL Polska, gdyż będzie to walentynkowe wydanie programu. W charakterze gospodarza i gościa wystąpi znany i lubiany przez fanów filmów Patryka Vegi Piotr Stramowski, w którym podobno kochają się polskie dziewczyny. 

Piotr Stramowski gościem SNL Polska

Piotr Stramowski w SNL Polska (1) Fot. foto: materiały prasowe

Piotr Stramowski to kolejna po Oldze Bołądź gwiazda filmów Vegi, która poprowadzi odcinek SNL Polska. Aktor jest aktualnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy współczesnego polskiego kina gangsterskiego, ale nie pogardził też rolą serialowego amanta w produkcji „Na noże”. Poza rozgłosem nad Wisłą zawodowa relacja z Patrykiem Vegą przyniosła mu też inną korzyść. Miał szansę wystąpić u boku samego Ewana McGregora w produkcji Showmaxa pt. „Czerwony punkt”. Już niebawem zobaczymy go w dwóch zupełnie różnych wcieleniach - jako faceta marzeń w filmie „Narzeczony na niby” oraz zakochanego gangstera w „Kobietach mafii” Patryka Vegi. Może nie będą to więc aż tak różne role...

Gość muzyczny SNL Polska - Julia Pietrucha

Julia Pietrucha w SNL Polska Fot. foto: materiały prasowe

Aktorka i piosenkarka, która dała się poznać Polsce za sprawą programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Karierę rozpoczynała jednak w serialach, później grywała epizodyczne role w „Testosteronie” czy „Lejdis”. W 2016 roku wydała debiutancki album „Parsley”. W SNL Polska wystąpi jako gość muzyczny.

11. odcinek SNL Polska z udziałem Piotra Stramowskiego i Julii Pietruchy będzie można oglądać w sobotę 17 lutego 2018 na Showmaxie. Po programie najlepsze skecze z odcinka trafią również na oficjalny kanał Youtube programu.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.