Samuel L. Jackson zagra w serialu Disney+ o Nicku Furym. Co wiemy o produkcji?

28.09.2020 09:57
Samuel L. Jackson zagra w serialu Disney+ o Nicku Furym. Co wiemy o produkcji? Fot. JAY MAIDMENT/Everett Collection/East News

Wygląda na to, że Marvel powiększy swoje uniwersum w sposób raczej... niespodziewany. W produkcji ma być bowiem serial o Nicku Furym z Samuelem L. Jacksonem w roli głównej.

Jak podaje portal Variety (dość wiarygodny portal) powołując się na swoje źródła, Samuel L. Jackson ma powrócić do roli Nicka Fury'ego w nowym serialu opowiadającym o przygodach byłego szefa S.H.I.E.L.D. 

Sam Jackson wraca do Marvela w solowym serialu?

Na razie zbyt wielu szczegółów dotyczących serialu nie znamy. Według Variety, Jackson ma zagrać główną rolę, a scenarzystą i producentem wykonawczym będzie Kyle Bradstreet (pracował m.in. nad "Mr. Robotem"). Podobnie jak w przypadku innych seriali Marvela na Disney+, produkcją zajmie się Marvel Studios. 

Przeczytaj także

Jackson wcielał się w Nicka Fury'ego wielokrotnie - zaczynając od sceny po napisach końcowych w "Iron Manie", kończąc na... ostatnim do tej pory filmie "Spider-Man: Daleko od domu". Wygląda na to, że jego wakacje dobiegły końca, a szef S.H.I.E.L.D. znów będzie miał ręce pełne roboty.

Wygląda na to, że Marvel ma kolejny wysokobudżetowy serial w ofercie. Jeszcze w tym roku ma się pojawić pierwszy z nich, czyli "WandaVision". W 2021 roku na ekranach telewizorów/laptopów/tabletow/telefonów ma się pojawić "Falcon i Zimowy Żołnierz" oraz "Loki".

W produkcji są również "She-Hulk", "Hawkeye", "Moon Knight" oraz "Ms. Marvel". Jeśli myśleliście, że to koniec MCU, to byliście w głębokim błędzie.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.