Samuel L. Jackson zagra w serialu „Old Man”

Kamil Dachnij
31.07.2017 16:09
Samuel L. Jackson zagra w serialu „Old Man” Fot. kadr z filmu

Będzie to pierwszy w karierze występ aktora w serialu telewizyjnym. 

Samuel L. Jackson to jeden z najbardziej zapracowanych aktorów w Hollywood. Choć ostatnio trochę zwolnił w stosunku do swoich standardów, to i tak pracuje więcej i ciężej, niż reszta jego kolegów i koleżanek po fachu. W jego przebogatej karierze była tylko jedna luka – nigdy nie zagrał w serialu telewizyjnym. Odtwórca Nicka Fury’ego w kinowym uniwersum Marvela postanowił to jednak zmienić i zobaczymy go w ekranizacji powieści „Old Man” autorstwa Thomasa Perry’ego z 2017 roku.

Jackson zagra owdowiałego emeryta Dana Chase’a, który prowadzi dość idylliczne i zarazem odosobnione życie w Vermont. Jednak jego spokój zakłóci mroczny sekret z czasów burzliwej przeszłości. W młodości Chase był pracownikiem wywiadu wojskowego i uczestniczył w nieudanej operacji militarnej w Libii. Z tego powodu przez dobre 35 lat ukrywał się przed ludźmi, którzy chcą jego śmierci. Przekonany o swoim bezpieczeństwie, bohater będzie zmuszony walczyć o swoje życie, gdy nadejdzie tajemniczy wróg.

Twórcami serialu są Jonathan E. Steinberg („Piraci”) oraz Warren Littlefield („Opowieść podręcznej”). Nie wiadomo póki co, w jakiej stacji będzie emitowany „Old Man”, ale można podejrzewać, że ta sytuacja dość szybko ulegnie zmianie.  Zanim jednak zobaczymy Jacksona w nowym medium, wcześniej słynny aktor uraczy nas swoim talentem w produkcji „Bodyguard Zawodowiec”, gdzie partneruje mu Ryan Reynolds. Zapowiada się nam jedna z lepszych komedii kumplowskich tego roku. Jej premiera odbędzie się 18 sierpnia 2017 roku. Wiemy też, że odtwórca Julesa Winnfieldaz „Pulp Fiction” pojawi się ponownie jako Nick Fury w filmie „Captain Marvel”. Co ciekawe, zobaczymy go tam z parą zdrowych oczu.

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.