"Sandman" od Netflix - poznaliśmy resztę obsady serialu. Ta jest imponująca

27.05.2021 11:16
"Sandman" od Netflix - poznaliśmy resztę obsady serialu. Ta jest imponująca Fot. materiały prasowe/Vertigo/DC Comics

Wow. Netflix naprawdę mocno zainwestował w serial na podstawie serii "Sandman" Neila Gaimana. Platforma podzieliła się kolejnymi nazwiskami z obsady i te robią wrażenie.

Sandman - Netflix podzielił się kolejnymi nazwiskami obsady serialu

Obecnie wiemy, że Tom Sturridge zagra Morfeusza/Sen, Gwendolyn Christie jest Lucyferem, Sanjeev Bhaskar i Asim Chaudhry grają Kaina i Abela, Charles Dance zagra Rodericka Burgessa, Vivienne Acheampong to Lucienne, a Boyd Holbrook jest Koryntianinem.

Polecamy

Teraz dowiedzieliśmy się, że w do obsady dołączyły kolejne osoby - Kirby Howell-Baptiste (Śmierć, siostra Snu), Mason Alexander Park (Pożądanie), Donna Preston (Rozpacz), Jenna Coleman (Johanna Constantine, egzorcystka i prapraprababcia Johna Constantine'a), Niamh Walsh (młoda Ethel Cripps), Joely Richardson (Ethel Cripps, kobieta o tysiącu tożsamości), David Thewlis (szalony John Dee, syn Ethel).

Oprócz tego pojawią się również: Kyo Ra (Rose Walker, młoda kobieta szukająca zaginionego brata), Stephen Fry (Gilbert, opiekun Rose), Razane Jammal (Lyta Hall, najlepsza przyjaciółka Rose i towarzyszka podróży, młoda wdowa), Sandra James Young (Unity Kinkaid) oraz Patton Oswalt (Matthew, pomocnik Snu, kruk).

Polecamy

Na temat projektu wypowiedział się również sam Neil Gaiman, który jest bardzo podekscytowany serialem o Sandmanie:

Codziennie popołudniu dostaje maile z informacją, że mam do obejrzenia nowe nagrania z danego dnia. To jest definitywnie moja ulubiona część dnia. A co kilka tygodni, dostaje wiadomość, że otrzymałem cały odcinek, który jest gotowy do oglądania. To mój ulubiony moment w każdym miesiącu.

Niestety, na razie data premiery "The Sandman" nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.