"Sandman" od Netflix z pierwszym zwiastunem. Zapowiada się kawał porządnej produkcji

27.09.2021 10:47
"Sandman" od Netflix z pierwszym zwiastunem. Zapowiada się kawał porządnej produkcji Fot. materiały prasowe/Netflix

Nareszcie. W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź serialu "Sandman" na podstawie arcydobrej serii powieści graficznych przygotowanych w latach 90. przez Neila Gaimana. Zobaczcie krótki zwiastun produkcji.

Sandman - oto pierwszy zwiastun serialu

"Śmiertelnicy wezwali i uwięzili Władcę Snów. Ten wprawdzie wydostaje się na wolność, ale odkrywa, że to tylko początek jego kłopotów" - takimi słowami pierwszy sezon "Sandmana" zapowiada Netflix. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun produkcji na bazie popularnej serii Neila Gaimana. Ten przedstawia nam wydarzenia z początków komiksów, kiedy Sen zostaje uwięziony przez ludzi.

Polecamy

Zobaczcie materiał wideo poniżej:

Zdjęcia do serialu ruszyły w październiku 2020 roku w Wielkiej Brytanii. Aktualnie data premiery wyczekiwanej przez fanów komiksu serii nie jest jeszcze znana, jednak Netflix zapewnia, że nadejdzie ona "wkrótce".

Polecamy

Obecnie wiemy, że Tom Sturridge zagra Morfeusza/Sen, Gwendolyn Christie jest Lucyferem, Sanjeev Bhaskar i Asim Chaudhry grają Kaina i Abela, Charles Dance zagra Rodericka Burgessa, Vivienne Acheampong to Lucienne, a Boyd Holbrook jest Koryntianinem.

W pozostałych rolach pojawią się: Kirby Howell-Baptiste (Śmierć, siostra Snu), Mason Alexander Park (Pożądanie), Donna Preston (Rozpacz), Jenna Coleman (Johanna Constantine, egzorcystka i prapraprababcia Johna Constantine'a), Niamh Walsh (młoda Ethel Cripps), Joely Richardson (Ethel Cripps, kobieta o tysiącu tożsamości), David Thewlis (szalony John Dee, syn Ethel) oraz Patton Oswalt (Matthew, pomocnik Snu, kruk).

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.