"Sandman" od Netflixa doczekał się kolejnego zwiastuna, a także daty premiery [WIDEO]

07.06.2022 11:25
"Sandman" od Netflixa doczekał się kolejnego zwiastuna, a także daty premiery [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Netflix

"Ludzie sądzą, że sny nie są prawdziwe, bo nie ma w nich materii, cząsteczek" - w sieci pojawił się właśnie nowy zwiastun serialu "Sandman", który zdradza nam datę premiery pierwszego sezonu.

Sandman - oto nowy zwiastun i data premiery serialu

Jest taki inny świat, do którego trafia każdy i każda z nas. Wystarczy tylko zamknąć oczy i zasnąć... To miejsce zwane Śnieniem, w którym Władca Snów, Sandman, zwany też Morfeuszem (Tom Sturridge), nadaje kształt wszystkim naszym najgłębiej skrywanym lękom i fantazjom.

Polecamy

Niedługo po tym, jak Sen zostaje nieoczekiwanie porwany i staje się więźniem przetrzymywanym przez całe stulecie, jego nieobecność daje początek całej serii zdarzeń, które na zawsze odmienią światy snu i jawy. Morfeusz musi odbyć długą podróż w czasie i przestrzeni oraz naprawić błędy, które popełnił podczas swojego niezwykle długiego trwania.

Na swej drodze ponownie spotyka on dawnych przyjaciół i wrogów, a także poznaje nowe istoty - tak kosmiczne, jak i ludzkie. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun serialu "Sandman":

Polecamy

Trzeba przyznać, że serial zapowiada się naprawdę obiecująco - Tom Sturridge pasuje do roli Morfeusza, efekty specjalne prezentują się naprawdę ładnie, a nad całym projektem czuwa sam Neil Gaiman, więc raczej nie powinniśmy się spodziewać OGROMNYCH zmian względem oryginału (wiemy jednak, że definitywnie jakieś się pojawią - chociażby płeć Lucyfera, czy Pożądanie będące osobą transpłciową).

Wiemy też, że pierwszy sezon "Sandmana" pojawi się na Netflix już 5 sierpnia 2022 roku, więc nie musimy na produkcję już specjalnie długo czekać.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.