Schronisko w Chrcynnie zorganizowało zbiórkę dla wilkora Jona Snow

08.05.2019 15:46
Gra o tron|undefined Fot. kadr z serialu Gra o tron

W 4. odcinku finału "Gry o tron" Jon Snow rozstał się ze swoim wilkorem o imieniu Duch. Schronisko w Chrcynnie postanowiło zorganizować zbiórkę dla zwierzaka.

Stacja HBO obecnie emituje ostatni sezon "Gry o tron". W związku z tym wiele niedopowiedzianych wątków powoli się domyka. W 4. odcinku 8. sezonu serialu widzowie wraz z Jonem Snow pożegnali Ducha - białego wilkora bękarta Starków. Nie wszyscy widzowie byli zadowoleni z tego, jak wyglądało rozstanie Jona ze swoim zwierzęcym przyjacielem. Z tego powodu Schronisko w Chrcynnie zorganizowało zbiórkę pieniędzy "Wsparcie dla Ducha!".

Przeczytaj także

"Gra o tron" sezon 8 - zbiórka pieniędzy dla Ducha

Dzień po premierze odcinka zatytułowanego "The Last of the Starks" na portalu ratujemyzwierzaki.pl wystartowała zbiórka "Wsparcie dla Ducha!", której twórcy odnieśli się do wątku białego wilkora Jona Snow. Po bitwie o Winterfell Jon postanowił opuścić Północ i powierzyć krainę swojej przybranej siostrze Sansie. Ku zaskoczeniu widzów rozstał się również ze swoim wilkorem o imieniu Duch. Pożegnanie było nadzwyczaj mało emocjonalne. Jon nawet nie pogłaskał Ducha na do widzenia, tylko przekazał go Tormundowi Złamane Serce. Z tego powodu powołano do życia zbiórkę pieniędzy, która potrwa do 14 maja 2019 roku. Wszelkie pieniądze wpłacone na akcję zostaną przekazane psiakom zamieszkującym schronisko w Chrcynnie.

Północ dostała nieźle w kość. Smoki Daenerys wyjadły wszystkie zapasy ze spichlerzy, a u Tormunda widoczne były początki stanu depresyjnego. To wszystko sprawiło, że od premiery czwartego odcinka martwimy się o pełen brzuszek wilkora, który dzielnie walczył z umarlakami, co było widać na jego białym futerku. Sypnij złotem jak Lannisterowie, zawstydź Złotą Kompanię i wstąp do armii RatujemyZwierzaki!

Twórcy "Wsparcia dla Ducha!" wykorzystali popularność "Gry o tron", by pomóc potrzebującym zwierzętom. Jeśli chcecie wesprzeć głodujące wilkory, kliknijcie TUTAJW niecałe dwa dni po rozpoczęciu zbiórki zebrano ponad 12 tysięcy złotych, co stanowi około 60% potrzebnej kwoty. Miejmy nadzieję, że pojawią się kolejni fani "Gry o tron", którzy wesprą potrzebujące psy. 

"Gra o tron" sezon 8 - kiedy zakończenie serialu?

Do końca serialu pozostały już tylko dwa odcinki. Przedostatni trafi na antenę HBO i do bazy HBO GO już w najbliższą niedzielę 12 maja 2019 roku. Zakończenie "Gry o tron" zobaczymy tydzień później - 19 maja.

>>Zobacz też: Fani „Gry o tron” kupują psy husky, a potem je porzucają<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.