Sebastian Stan pokazał kolejne zdjęcie z serialu "Pam & Tommy". Wygląda nieźle jako Tommy Lee?

02.06.2021 11:20
Sebastian Stan pokazał kolejne zdjęcie z serialu "Pam & Tommy". Wygląda nieźle jako Tommy Lee? Fot. Invision/Invision/East News

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia Sebastiana Stana w roli Tommy'ego Lee z nadchodzącego serialu "Pam & Tommy" o sekstaśmie tytułowego duetu.

Sebastian Stan jako Tommy Lee na nowym zdjęciu z serialu

Sebastian Stan podzielił się kolejnym zdjęciem z nadchodzącego serialu "Pam & Tommy", w którym gwiazdor Marvela zagra tytułowego perkusistę Motley Crue. Aktor jest na nim topless, a ubrany jest w fartuch z napisem "Daj buziaka kucharzowi". Słodko.

Polecamy

Zdjęcie nie zdradza nam żadnych szczegółów na temat produkcji, ale trzeba przyznać, że Stan wygląda całkiem podobnie do pierwowzoru. Zresztą zobaczcie sami:

Polecamy

Mini-serial ma opowiedzieć o kontrowersyjnej sex-taśmie Pam i Tommy'ego z połowy lat 90. Seth Rogen wcieli się w rolę człowieka, który skradł nagranie pary (a przy okazji jest też producentem wykonawczym serialu). Lily James i Sebastian Stan wcielą się oczywiście w tytułowe postaci.

W serialu wystąpią również Nick Offerman, Taylor Schilling oraz Andrew Dice Clay. 

Produkcja jest stosunkowo kontrowersyjna. Przykładowo Courtney Love absolutnie zmiażdżyła pomysłodawców i twórców, twierdząc, że produkcja jest "absolutnie po*ebana".

Serial "Pam & Tommy" został zapowiedziany w grudniu 2020 roku, jednak ani Lee, ani Anderson nie są zaangażowani w projekt. Chociaż widzieliśmy oficjalne zdjęcia, to data premiery serialu jest na razie nieznana. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.