Netflix potwierdził, że serial "Arcane" na podstawie League of Legends doczeka się 2. sezonu

22.11.2021 11:27
Netflix potwierdził, że serial "Arcane" na podstawie League of Legends doczeka się 2. sezonu Fot. materiały prasowe/Netflix

To raczej nikogo nie będzie dziwiło - dobrze oceniany i szalenie popularny serial "Arcane" na podstawie League of Legends doczeka się oficjalnie 2. sezonu.

Arcane - popularny serial doczeka się 2. sezonu

"Arcane" to długo wyczekiwany serial Riot Games, którego akcja rozgrywa się w uniwersum Runeterry, znanego z gier League of Legends, Teamfight Tactics oraz Legends of Runeterra.

Polecamy

Jak czytamy w oficjalnym opisie serialu od Netflix, "Arcane" to opowieść o delikatnej równowadze między bogatym Piltover i obskurnym Zaun. Napięcie między tymi miastami rośnie, gdy w Piltover wynaleziona zostaje nowa technologia, która pozwala każdemu śmiertelnikowi kontrolować magiczną energię, a w Zaun - nowa substancja zmieniająca ludzi w potwory.

Rywalizacja między nimi rozdziela rodziny i przyjaciół. W "Arcane" ożywają relacje, które ukształtowały niektórych znanych bohaterów League of Legends, takich jak Vi, Jinx, Caitlyn, Jayce i Viktor. W złożonym świecie animowanego serialu, którego akcja toczy się w uniwersum gry League of Legends, nie brakuje trudnych decyzji, zapierających dech w piersiach animacji i wciągających opowieści.

Polecamy

Serial spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród fanów, a przede wszystkim ogromną popularnością, ustępując w ostatnich dniach na Netflix pod względem popularności jedynie "Narcos: Mexico 3".  

Netflix potwierdził oficjalnie, że 2. sezon już powstaje - niestety, nie zdradzono przybliżonej daty premiery kolejnych epizodów "Arcane". Spodziewamy się, że końcówka przyszłego roku zdaje się być najwcześniejszym okresem na premierę nowych odcinków serialu.

Spodziewamy się, że w nowych odcinkach powrócą aktorzy znani z poprzedniego sezonu. Wśród nich znajdują się: Hailee Steinfeld jako Vi, Ella Purnell jako Powder/Jinx, Kevin Alejandro jako Jayce, Katie Leung jako Caitlyn, Jason Spisak jako Silco, Toks Olagundoye jako Mel, JB Blanc jako Vander oraz Harry Lloyd jako Wiktor.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.