Serial "Loki" z Tomem Hiddlestonem powróci z drugim sezonem. Marvel oficjalnie potwierdził wieści

15.07.2021 10:33
Serial "Loki" z Tomem Hiddlestonem powróci z drugim sezonem. Marvel oficjalnie potwierdził wieści Fot. materiały prasowe/Disney+

Dobra wiadomość dla fanów Marvela - Tom Hiddleston powróci jako Loki w 2. sezonie serialu od Disney+. Twórcy oficjalnie potwierdzili informację w ostatnim epizodzie 1. serii produkcji.

Loki - serial z Tomem Hiddlestonem doczeka się kolejnego sezonu

Myśleliście, że przygody Lokiego skończą się na śmierci z rąk Thanosa w "Avengers: Infinity War"? Nic bardziej mylnego - od tamtej pory "złoczyńca" pojawił się w "Endgame", a teraz również w swoim solowym serialu. W wyniku 6 epizodów nowej produkcji świat przedstawiony w MCU zmienia się diametralnie, aczkolwiek nie będziemy zdradzali czemu (w końcu OFICJALNIE, ta produkcja nie jest dostępna w naszym kraju). 

Polecamy

Zmianie ulega również sam Loki - tajemnicą nie jest, że TEGO bohatera spotykamy chwilę po wydarzeniach z "Avengers", kiedy dosłownie przed momentem został pojmany przez tytułową drużynę herosów. Przechodzi więc nieco inne zmiany, niż jego odpowiednik z "właściwej" osi czasu.

Te eksplorowane będą w 2. sezonie serialu "Loki", który Marvel oficjalnie potwierdził w napisach końcowych finału 1. serii. Sam sposób poinformowania fanów był również całkiem sympatyczny:

Polecamy

Strzelamy, że w drugim sezonie "Lokiego" powrócą Owen Wilson (Mobius), Gugu Mbatha-Raw (Renslayer), Sophia Di Martino (Sylvie/Loki), Wunmi Mosaku (Hunter B-15). Reżyserką serialu była Kate Herron, natomiast Michael Waldron był głównym scenarzystą produkcji. Niestety nie wiemy, czy duet powróci do pracy w kolejnym sezonie serialu.

Tajemnicą pozostaje również data premiery nowych epizodów "Lokiego". To pierwszy serial Marvel Studios, który oficjalnie doczeka się 2. sezonu.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.