Serial "Loki" z Tomem Hiddlestonem powróci z drugim sezonem. Marvel oficjalnie potwierdził wieści

15.07.2021 10:33
Serial "Loki" z Tomem Hiddlestonem powróci z drugim sezonem. Marvel oficjalnie potwierdził wieści Fot. materiały prasowe/Disney+

Dobra wiadomość dla fanów Marvela - Tom Hiddleston powróci jako Loki w 2. sezonie serialu od Disney+. Twórcy oficjalnie potwierdzili informację w ostatnim epizodzie 1. serii produkcji.

Loki - serial z Tomem Hiddlestonem doczeka się kolejnego sezonu

Myśleliście, że przygody Lokiego skończą się na śmierci z rąk Thanosa w "Avengers: Infinity War"? Nic bardziej mylnego - od tamtej pory "złoczyńca" pojawił się w "Endgame", a teraz również w swoim solowym serialu. W wyniku 6 epizodów nowej produkcji świat przedstawiony w MCU zmienia się diametralnie, aczkolwiek nie będziemy zdradzali czemu (w końcu OFICJALNIE, ta produkcja nie jest dostępna w naszym kraju). 

Polecamy

Zmianie ulega również sam Loki - tajemnicą nie jest, że TEGO bohatera spotykamy chwilę po wydarzeniach z "Avengers", kiedy dosłownie przed momentem został pojmany przez tytułową drużynę herosów. Przechodzi więc nieco inne zmiany, niż jego odpowiednik z "właściwej" osi czasu.

Te eksplorowane będą w 2. sezonie serialu "Loki", który Marvel oficjalnie potwierdził w napisach końcowych finału 1. serii. Sam sposób poinformowania fanów był również całkiem sympatyczny:

Polecamy

Strzelamy, że w drugim sezonie "Lokiego" powrócą Owen Wilson (Mobius), Gugu Mbatha-Raw (Renslayer), Sophia Di Martino (Sylvie/Loki), Wunmi Mosaku (Hunter B-15). Reżyserką serialu była Kate Herron, natomiast Michael Waldron był głównym scenarzystą produkcji. Niestety nie wiemy, czy duet powróci do pracy w kolejnym sezonie serialu.

Tajemnicą pozostaje również data premiery nowych epizodów "Lokiego". To pierwszy serial Marvel Studios, który oficjalnie doczeka się 2. sezonu.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.