Serial „Wiedźmin” - Geralt, Yennefer i Triss - kto powinien wcielić się w bohaterów? [SONDA]

Sergiusz Kurczuk
30.05.2018 16:54
Serial „Wiedźmin” - Geralt, Yennefer i Triss - kto powinien wcielić się w bohaterów? [SONDA] Fot. kadr z gry Wiedźmin

Kto zagra serialowego Wiedźmina? Które aktorki najbardziej nadają się na Yeneffer i Triss? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Wszyscy fani postaci Geralta z Rivii, niezależnie, czy książkowego oryginału, czy bohatera gry wideo, na pewno cieszy fakt, że serwis Netflix pracuje nad przeniesieniem świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego na ekrany telewizorów. Prace nad serialem „Wiedźmin” powoli ruszyły, o czym na bieżąco informuje scenarzystka Lauren S. Hissrich. Produkcja jest jednak wciąż owiana tajemnicą. Nie wiadomo, na której historii opisanej przez polskiego pisarza skupią się twórcy serialu. Sen z powiek fanom Geralta spędza jednak inne pytanie. Kto zagra Wiedźmina?

Postanowiliśmy zebrać najbardziej prawdopodobnych aktorów, którzy z powodzeniem mogliby wystąpić w produkcji Netfliksa. Nie ograniczyliśmy się jednak jedynie do tytułowego bohatera. Postanowiliśmy również stworzyć hipotetyczny casting na odtwórczynie dwóch kobiet ważnych w życiu Geralta. Chodzi oczywiście o Yennefer i Triss. Tym razem nie uwzględniliśmy jednak żadnego polskiego aktora. Tomasza Karolaka i tak pewnie by wycięto, a Michał Żebrowski miał już swoją szansę. 

Kto zagra Geralta?

Wiedźmin Fot. foto: Lucasfilm/Disney, VALERIE MACON, Collection Christophel, Everett Collection, Invision/ East News

 

Wiedźmin Fot. foto: Everett Collection, Invision, TOLGA AKMEN, Gilbert Flores/Broadimage, /East News

Kto zagra Yennefer?

Yennefer Fot. foto: NIVIERE/VILLARD/SIPA, Photo Image Press, Admedia, Inc, Ian West, Invision/East News

 

Yennefer Fot. foto: Invision, Bartosz Krupa, Joseph Gotfriedy/Broadimage, Nate Beckett / Splash News/East News

Kto zagra Triss?

Triss Fot. foto: Erik Pendzich/REX/Shutterstock, Brandon Voight, Martin Sloan, Principia / Splash News,Invision/East News

 

Triss Fot. foto: Elisabetta Villa, Stephen Lock, Invision, AFP, Album Online/East News

Na wasze głosy czekamy do 5 czerwca 2018 roku. Por rozwiązaniu sondy poinformujemy Was, którzy aktorzy według czytelników Antyradio.pl mają największe szanse na wystąpienie w serialu „Wiedźmin”. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.