Serial o łowcach nazistów twórcy „Uciekaj!” zadebiutuje na Amazon Prime

Sergiusz Kurczuk
18.05.2018 12:33
Jordan Peele (Oscary 2018)|undefined Fot. David Fisher/REX/Shutterstock/East News

Zdobywca Oscara za horror „Uciekaj!” pracuje nad serialem o łowcach nazistów. Produkcja trafi na platformę streamingową Amazon Prime. 

Horror „Uciekaj!” w reżyserii Jordana Peele odniósł ogromny sukces komercyjny. Film zdobył również Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny. Filmowiec nie spoczywa na laurach i pracuje nad kolejnymi produkcjami. Wśród nich znalazł się serial o ludziach, którzy tropili nazistów ukrywających się po II wojnie światowej na terenie Stanów Zjednoczonych. Wiadomo już za pośrednictwem jakiej platformy widzowie będą mogli obejrzeć „The Hunt”

„The Hunt” - serial o łowcach nazistów na Amazon Prime

Jak donosi Deadline, produkcja będzie dostępna na platformie streamingowej Amazona. Scenariuszem „The Hunt” zajął się David Weil, który pełni również funkcję producenta wykonawczego. Głównymi bohaterami serialu będzie grupa osób, zajmujących się łapaniem zbiegłych z nazistowskich Niemiec wyokich ranga oficerów, którzy planują stworzyć IV Rzeszę w USA. Historia jest oryginalnym pomysłem, opartym na prawdziwych wydarzeniach. Akcja będzie działa się w roku 1977. Główni bohaterowie odkryją, że wśród mieszkańców ich miasteczka ukrywają się naziści. Będą się starać ich zdemaskować i ukarać w brutalny sposób. Produkcja ma się składać z 10 odcinków.

„The Hunt” będzie pierwszym serialem stworzonym dla Amazona po mianowaniu Jennifer Salke nowym szefem platformy. Roy Price odszedł ze stanowiska w październiku 2017 roku po oskarżeniach o molestowanie seksualne

Oprócz „The Hunt” Peele pracuje również nad serialem HBO „Lovecraft Country”. Nie oznacza to, że filmowiec porzucił kino. Peele pisze scenariusz do nowego horroru, który będzie też reżyserował. Mowa o „Us”. W produkcji wystąpią dwie z gwiazd filmu „Black Panther” - Lupita Nyong’o i Winston Duke oraz Elisabeth Moss znana z „Opowieści podręcznej”. Produkcja ma się skupić na dwóch parach o odmiennych kolorach skóry. Prawdopodobnie Peele poruszy więc po raz kolejny wątek rasizmu

Na razie nie wiadomo kiedy zobacyzmy „The Hunt”.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.