Seriale kwiecień 2019, nowości telewizyjne. W tym "Gra o tron" i "Chilling Adventures of Sabrina"

Kamil Kacperski
22.03.2019 15:59
Gra o tron sezon 8|undefined Fot. materiały prasowe

Kwiecień nie tylko "Grą o tron" stoi. Platformy streamingowe i stacje telewizyjne zaprezentują nam ciekawe nowości i powracające hity. Co warto obejrzeć?

Kwiecień 2019 roku przyniesie nam wielkie premiery telewizyjne w postaci ostatniego sezonu "Gry o tron" i 2. części przygód nastoletniej Sabriny w "Chilling Adventures of Sabrina", a także kinowe emocje w postaci "Shazama!" i "Avengers: Endgame". Ale co jeszcze będzie warto obejrzeć w nadchodzącym miesiącu? Zapoznajcie się z listą nowości serialowych na kwiecień 2019 roku. 

"Figurantka" - HBO GO

Serial znany w wersji oryginalnej jako "Veep", powróci na ekrany HBO i HBO GO już 1 kwietnia 2019 roku. Będzie to finałowy sezon nagradzanego serialu HBO z Julią Louis-Dreyfus w roli głównej. Kolejne odcinki będziemy oglądali co poniedziałek.

"Barry" - HBO GO

Również 1 kwietnia 2019 roku na antenie HBO zadebiutuje 2. sezon czarnej komedii z Billem Haderem w roli głównej. Ten trudni się byciem płatnym zabójcą, który przypadkowo odkrywa w sobie talent aktorski i zaczyna pracować w Los Angeles. 

"Chilling Adventures of Sabrina" - Netflix

Kontynuacja przygód nastoletniej czarownicy nawiedzi Netfliksa już 5 kwietnia 2019 roku. Program "Chilling Adventures of Sabrina" z miejsca zdobył ogromną popularność, a jego 2. sezon jest wyczekiwany przez miliony fanów:

"Nasza planeta" - Netflix

Połączenie narracji sir Davida Attenborough lub Krystyny Czubówny (w zależności od tego, jaką wersję językową wybierzemy) oraz zdjęciami przygotowanymi przez najlepszych filmowców na świecie da nam jeden efekt - prawdopodobnie najlepszy serial dokumentalny w historii. Tym właśnie jest "Nasza planeta", którą zobaczymy na Netfliksie od 5 kwietnia:

Przeczytaj także

"Obsesja Eve" - HBO3

Produkcja BBC opowiada o Eve (Sandra Oh), która jest znudzoną pracą biurową agentką MI5, która nigdy nie zrealizowała swoich marzeń o byciu szpiegiem. Kontynuacja jej przygód będzie dostępna na HBO3 oraz HBO GO:

"Sprawa przeciw Adnanowi Syedowi" - HBO GO

Już 11 kwietnia 2019 roku na antenie HBO zadebiutują dwa pierwsze odcinki serialu dokumentalnego opowiadającego o sprawie zabójstwa licealistki Hae Min Lee, za które skazano jej byłego chłopaka, tytułowego Adnana Syeda:

"Gra o tron" - HBO GO

Tego serialu chyba nie musimy nikomu przedstawiać - już 15 kwietnia o godzinie 3:00 na antenie HBO odbędzie się premiera nowego, finałowego sezonu "Gry o tron". Jakie niespodzianki przygotowali dla nas twórcy serialu? O tym przekonamy się już niedługo:

"The 100" - Netflix

SPOILER! Po zniszczeniu Ziemi, nasi bohaterowie wyruszają na poszukiwania nowej planety, którą będą chcieli skolonizować. Które relacje przetrwają? Co znajdą na Ziemi 2.0? Tego zaczniemy się dowiadywać już od 30 kwietnia 2019 roku, kiedy to na Netfliksie odbędzie się premiera 1. odcinka 6. sezonu. W sieci wciąż nie ma zwiastuna nowych epizodów, dlatego przypomnijmy co się działo wcześniej:

>> Top 50 najlepszych seriali z XXI wieku <<

>> Top 10 najlepszych seriali grozy <<

>> Top 10 najlepszych seriali postapokaliptystycznych <<

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.