Serialowi lekarze dziękują prawdziwym: aktorzy z "Dr House'a" i "Chirurgów" w poruszającym wideo

09.04.2020 10:56
Foto: materiały prasowe FOX|undefined Fot. materiały prasowe FOX

Gwiazdy popularnych seriali medycznych nagrały wspólne wideo, w którym dziękują służbom zdrowia za ich heroiczną walkę z koronawirusem.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wstrzymano prace nad niemal wszystkimi filmami i serialami. Aktorzy wykorzystują więc wolny czas, by wspierać innych w tych trudnych czasach. Gwiazdy popularnych seriali medycznych zjednoczyły się we wspólny wideo, w którym dziękują prawdziwym służbom zdrowia za ich walkę z koronawirusem.   

Serialowi lekarze dziękują prawdziwym - aktorzy z "Dr House'a" i "Chirurgów" w poruszającym wideo

Pomysłodawczynią akcji jest Olivia Wilde, którą znamy między innymi jako Trzynastkę z popularnego "Dr House'a". To właśnie na jej instagramowym profilu pojawiło się poruszające wideo, które aktorka rozpoczęła słowami:

Najbliżej zostania lekarzem byłam zakładając kostium. I choć to całkiem blisko, to jednak stanowczo nie to samo. Pragnę powiedzieć powiedzieć "dziękuję" prawdziwym bohaterom ze służby zdrowia. Jest też kilka innych osób, które chciałyby podziękować...

Przeczytaj także

W wideo głos zabrali również: Lisa Edelstein, Omar Epps, Jennifer Morrison, Kal Pen i Peter Jacobson z "Dr House'a", Patrick Dempsey, Sandra Oh i Kate Walsh ("Chirurdzy"), Julianna Margulies i Maura Tierney ("Ostry dyżur"), Edie Falco ("Siostra Jackie"), Freddie Highmore ("The Good Doctor"), Zach Braff, Sarah Chalke i Donald Faison ("Hoży doktorzy") oraz Neil Patrick Harris ("Doogie Howser, lekarz medycyny"). 

Zobacz też: Top 15 - najlepsze filmy o lekarzach: "Lot nad kukułczym gniazdem", "Przebudzenie", "Bogowie" i inne

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.