Shadow King powraca w pierwszym zwiastunie drugiego sezonu serialu „Legion”

Sergiusz Kurczuk
07.03.2018 15:10
Legion - plakat|undefined Fot. materiały promocyjne

Jak potoczą się dalsze losy Davida Hallera? W kogo wcieli się Shadow King? Co stało się z głównym bohaterem? Przekonaj się oglądając pierwszy zwiastun 2. sezonu serialu „Legion”.

„Legion” jest chyba jednym z najlepszych wizualnie seriali opartych na komiksach Marvela. Psychodeliczne efekty, z których zasłynął pierwszy sezon to oczywiście niejedyny atut nowatorskiej produkcji stacji Fox. Na sukces serialu złożyły się ciekawe i dobrze zagrane postacie oraz specyficzny, oniryczny, a czasami narkotyczny klimat. Poprzedni sezon zakończył się cliffhangerem. Główny bohater David Haller (Dan Stevens), ku rozpaczy jego ukochanej Syd (Rachel Keller) został zamknięty w tajemniczym kulistym pojemniku. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu, który dał nieco odpowiedzi.

„Legion” sezon 2 - zwiastun

Jak sugeruje zwiastun zaprezentowany przez stację Fox, nie tylko zobaczymy dalsze losy Davida, ale poznamy również kontynuacją pozostałych wątków, dotyczących przyjaciół mutanta. Powróci też stary wróg, który przyjął nową powłokę. Mowa oczywiście o potężnym Shadow Kingu, w którego w 2. sezonie wcielił się Navid Negahban. Jak prezentuje się trailer?

Jak widać, nie zabrakło charakterystycznego klimatu, który jednak może namieszać w głowie widza. Co tak naprawdę się wydarzyło? Co jest faktem, a co jedynie działaniem mocy Davida? To poczucie zagubienia, wręcz zaplątania w niesamowite sceny wyrwane z kontekstu, podkreśla grafika promująca 2. sezon serialu. Widzimy na niej głównego bohatera złożonego z misternie poplątanych włókien przypominających neurony. 

Legion 2. - plakat Fot. foto: materiał promocyjny

„Legion” sezon 2 - premiera

Jak potoczą się losy Davida Hellera i mutantów z Summerland? Przekonamy się już 3 kwietnia 2018 roku, kiedy zadebiutuje pierwszy odcinek 2. sezonu serialu „Legion”. Czym jeszcze zaskoczy widzów uzdolniony syn profesora Xaviera

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.