„Sherlock” w zwiastunie 4. sezonu

Aleksandra Degórska
25.07.2016 14:40
„Sherlock” w zwiastunie 4. sezonu Fot. kadr z wideo

Podczas Comic-Con 2016 pokazano przedsmak tego, co czeka fanów serialu. Zobaczcie zapowiedź 4. sezonu. 

Stęskniliście się za ekscentrycznym detektywem? Już w 2017 roku pojawi się kolejny sezon serialu „Sherlock”. Podczas konwentu komiksów Comic-Con 2016 w San Diego wielu producentów seriali oraz filmów pokazało trailery swoich obrazów.

Również twórcy „Sherlocka” postanowili nieco umilić oczekiwanie fanów publikując trailer 4. sezonu serialu. Odtwórca głównej roli Benedict Cumberbatch, jak również Amanda Abbington oraz Mark Gatis - jeden z twórców - przyznali, że ten sezon będzie zdecydowanie bardziej mroczny, ale oczywiście nie zabraknie również dobrego humoru.

Główny bohater będzie musiał zmierzyć się z Moriartym, co nie jest jak wiemy łatwym zadaniem. Toby Jones natomiast wcieli się w rolę nowego czarnego charakteru. 

Zobaczcie, jak prezentuje się trailer tej produkcji:

Czego jeszcze należy się spodziewać po 4. sezonie produkcji? Podczas panelu poproszono aktorów oraz twórcę serialu, by napisali trzy słowa-klucze.

Jak widać padły same nazwiska - Thatcher, Smith i Sherrinford - pierwotne nazwisko głównego bohatera książek Arthura Doyle'a. 

Amanda Abbington przyznała, że udział w serialu jest dla niej czystą przyjemnością:

Uwielbiam grać Mary: jest bezczelna i bezwzględna. Wszyscy bohaterowie w „Sherlocku” mają wady, które powodują, że przykuwają uwagę i świetnie się odgrywa takie role. 

Również odtwórca, który wcielił się w głównego bohatera jest podekscytowany nagrywaniem nowego sezonu:

Czujesz dreszczyk czytając nowy scenariusz i wspaniale jest widzieć, jak bohaterowie ewoluują szczególnie w 4. sezonie. 

Choć nie pojawiły się nowe odcinki, to wielbiciele detektywa oczywiście już się zastanawiają, czy powstanie 5. sezon produkcji. Moffat oraz Gatis jednak nie mogą na razie nic obiecać w tej kwestii.

Czekacie na 4. sezon „Sherlocka”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.