Showmax ogłasza kolejną produkcję oryginalną po Saturday Night Live - 1 listopada pojawi się Egzorcysta

Kamil Kacperski
26.10.2017 13:09
Showmax ogłasza kolejną produkcję oryginalną po Saturday Night Live - 1 listopada pojawi się Egzorcysta Fot. materiały prasowe

Egzorcysta Bogdan kontra hordy wygłodniałych maszkaronów w strasznie śmiesznym serialu animowanym. Zapowiada się bardzo ciekawe święto zmarłych.

Bogdan Boner to człowiek, do którego dzwoni się w ostateczności. Gdy na werandzie pojawiają się demony, po sąsiedztwie włóczą się wygłodniałe zombie, a w pobliskim domu publicznym przyjmują krwiożercze sukuby - do akcji wkracza on. Budowlaniec z zawodu, egzorcysta z zamiłowania.

Bez wykształcenia i wielkiego doświadczenia gromi potwory  niczym Chuck Norris i Steven Seagal razem wzięci. Gdy chcesz posłać ducha swojego dawno zmarłego krewnego do siedmiu diabłów, chwyć gazetę i szukaj w drobnych ogłoszeniach. Na pewno znajdziesz kontakt do Bonera.

Jeśli jednak wolałbyś najpierw dowiedzieć się o nim czegoś więcej, włącz Showmax i zanurz się w strasznie śmiesznej opowieści od Bartosza Walaszka, lidera kultowego zespołu Bracia Figo Fagot i twórcy internetowych produkcji, takich jak „Kapitan Bomba" i „Blok Ekipa". Premiera „Egzorcysty" nastąpi już 1 listopada 2017 roku.

Myślicie, że w produkcji pojawi się ten kultowy cytat Bartosza Walaszka?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.