Powstanie polski serial o superbohaterze. Showmax szykuje wyjątkową produkcję

Natalia Hluzow
08.10.2018 11:47
polski superbohater|undefined Fot. Shutterstock

Showmax coraz odważniej staje w szranki z Netfliksem i HBO Go. Po ambitnym, kryminalnym „Rojście”, postanowił rozpocząć prace nad produkcją superbohaterską.

Jak poinformował portal Wirtualnemedia.pl, serwis Showmax przygotowuje produkcję oryginalną o superherosie. Jeśli dojdzie do skutku, będzie to pierwszy w historii polski serial o superbohaterze.

Polski superbohater w serialu Showmax

Wszystko wskazuje na to, że As z „Hydrozagadki” już niebawem doczeka się następcy. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, jednym z nadchodzących projektów Showmax jest serialowa opowieść o superherosie znad Wisły. Serial miałby opowiadać dresiarzu, któremu niespodziewanie wyrosły skrzydła. Chłopak postanawia wykorzystać ten fakt w dobrej wierze i zostać superbohaterem.

Projekt jest aktualnie w fazie developmentu, a nad rozwojem scenariusza pracuje firma Telemark – producent takich seriali, jak „Nielegalni”,  „Bez tajemnic” czy „Pakt”. Showmax ma podjąć ostateczną decyzję po tym, jak przejrzy szkice odcinków i oszacuje koszty produkcji.

Oryginalne produkcje Showmax

Showmax od początku swojej działalności na polskim rynku stawia przede wszystkim na różnorodność. Produkcja o polskim superbohaterze z pewnością będzie kolejnym urozmaiceniem oferty platformy, która wśród swoich produkcji oryginalnych ma już komediowe seriale internetowe jak „Ucho prezesa”, produkty dla masowej publiczności jak „Botoks” czy „Kobiety mafii” oraz ambitne projekty polskich artystów jak kryminalny „Rojst”.

Na razie nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących polskiego następcy Daredevila i Jessiki Jones. Kiedy tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu damy Wam znać. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.