„Simpsonowie” powracają z 29. sezonem. Homer z rodzinką pojawi się już we wrześniu

Kamil Kacperski
30.08.2018 13:44
Simpsonowie|undefined Fot. materiały prasowe

Wszyscy wielbiciele pewnej żółtej rodzinki mają bardzo dobry powód do zadowolenia. Już niedługo odbędzie się polska premiera 29. sezonu „Simpsonów”. Kiedy zobaczymy ponownie Homera i spółkę?

W pierwszym odcinku 29. sezonu Marge zostaje zamieniona w lodowego wędrowca, a to wszystko ma miejsce w magicznym świecie, który widzowie będą mogli kojarzyć ze znanej produkcji serialowej. Jedynym sposobem, by znaleźć dla niej antidotum, jest zmuszenie Lisy do użycia niebezpiecznej, zakazanej magii.

Ale to nie wszystko! Kiedy dowiaduje się o tym król, dziewczynka zostaje porwana, a Homer musi wywołać powstanie chłopów, by naprawić sytuację. Kolejne odcinki również będą obfitowały w sporą dawkę humoru. Marge będzie starała się pomóc Lisie zamienić przykre doświadczenia w powieść graficzną, na podstawie której powstanie… musical. Niech nikogo jednak nie zwiedzie ten sielankowy scenariusz, bo wkrótce między matką a córką dojdzie do konfliktu.

Co się wydarzy w 29. sezonie Simpsonów?

Ten serial byłby jednak niepełny bez historii o Homerze. Tym razem głowa rodziny odkryje, że jego córka Maggie… świetnie gwiżdże. Postanawia więc wykorzystać jej talent i stara się zrobić z niej gwiazdę. Oprócz tego Homer postanawia reaktywować drużynę kręglarską, by poprawić humor Moe. Niebawem muszą jednak zmierzyć się z grupą wyniosłych milionerów. Jednocześnie Marge i Lisa główkują, jak wytłumaczyć Bartowi, że pieniądze nie są najważniejsze w jego życiu.

Tymczasem Gruby Tony próbuje przekonać Marge, żeby zaprojektowała wystrój… domu publicznego.W sezonie 29. Simpsonów trafimy również na bardzo znane i interesujące głosy! Jako goście specjalni mają wystąpić między innymi: Ed Sheeran, Daniel Radcliffe, Nikolaj Coster-Waldau czy Kat Dennings. W jednym z wywiadów twórca serialu Al Jean opowiada:

Premiera sezonu nazywa się „The Serfsons” i jest to czuły hołd dla fantastyki takiej jak „Władca Pierścieni” czy „Gra o Tron”. Będziemy mogli odnaleźć Simpsonów w magicznym średniowieczu. Ed Sheeran będzie natomiast uczestniczył w parodii La La Land, które nazwaliśmy „Haw Haw Land”. Nelson i Lisa przeżywają tam romantyczną historię. Będzie również odcinek, w którym Bart próbuje zdobyć Homera używając książki „Sztuka wojny”. Mamy w zanadrzu również odcinek, w którym Simpsonowie po raz pierwszy udają się do Nowego Orleanu. W tym samym czasie Lisa zrezygnowała z muzyki, więc jest bardzo nieszczęśliwa.

Kiedy premiera 29. sezonu Simpsonów?

„Simpsonowie” goszczą na małych ekranach od niemal trzydziestu lat. Na samym początku historie najsłynniejszej animowanej rodzinki wyglądały jednak nieco inaczej niż dziś. Premiera kolejnego sezonu serialu odbędzie się 1 września 2018 roku o 22.00. „Simpsonowie” są emitowani na stacji FOX Comedy. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.