"Sky Rojo": Netflix ogłosił datę premiery 2. sezonu hiszpańskiego hitu [TEASER]

30.03.2021 10:55
Sky Rojo Fot. materiały prasowe Netflix

"Sky Rojo" doczeka się drugiego sezonu. Netflix ogłosił wczoraj, że nowe odcinki serialu realizowanego przez twórców "Domu z papieru" trafią na ekrany jeszcze w tym roku.

"Sky Rojo" od dnia swojej premiery, która odbyła się 19 marca 2021, utrzymuje się w TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji na NetflixNie bez znaczenia jest tutaj zapewne fakt, że produkcja Álexa Piny i Esther Martínez Lobato jest reklamowana jako nowy serial twórców uwielbianego "Domu z papieru". Jednak niezależnie od przyczyny - serial cieszy się dużą popularnością, więc ogłoszenie 2. sezonu było tylko kwestią czasu. 

Polecamy

"Sky Rojo": Netflix ogłosił datę premiery 2. sezonu [TEASER]

Okazuje się, że nowe odcinki "Sky Rojo" trafią na ekrany bardzo szybko. Romeo, Moises i Christian będą kontynuowali swój pościg za Coral, Wendy i Giną jeszcze tego lata. Drugi sezon serialu o prostytutkach, które po dokonanej w afekcie zbrodni uciekają przed Alfonsem i jego zbirami, zadebiutuje na Netflix już 23 lipca 2021 roku!

Zobacz także

Jak zapowiada Netflix, w 2. sezonie dziewczyny będą zjednoczone bardziej niż kiedykolwiek, zaś lojalność ich prześladowców względem siebie zostanie wystawiona na próbę. Nowy sezon - podobnie jak poprzedni - będzie składał się z 8 odcinków, z których każdy trwać będzie ok. 25 minut. Na ekranie zobaczymy ponownie Verónicę Sánchez, Lali Espósito i Yanę Prado oraz Asiera Etxeandię, Miguela Ángela Silvestre'a i Enrica Auquera.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.