„Słoneczny patrol” w zwiastunie dla dorosłych

Robert Skowronski
11.05.2017 10:29
„Słoneczny patrol” w zwiastunie dla dorosłych Fot. kadr z wideo

Fucki, shity i mnóstwo seksistowskich żartów, a do tego wyeksponowane biusty i naprężone mięśnie. Zobaczcie zwiastun „Słonecznego patrolu” przeznaczony dla dorosłych widzów.

Dwayne Johnson zapowiedział, że w filmie będzie dużo nagości. Mogliśmy już zobaczyć pierwszy trailer dzieła stanowiącego pełnometrażową wersję serialu znanego z lat 90. Był on jednak niezwykle ugrzeczniony w stosunku do nowej zapowiedzi „Słonecznego patrolu”. Tu język jest bardzo soczysty, a niektóre sceny dla tych mniej odpornych widzów mogą stanowić duże przegięcie.

Taki właśnie humor nie powinien dziwić. Obraz w reżyserii Setha Gordona, mającego już na koncie m.in. „Szefowie wrogowie”, będzie komedią z kategorią wiekową R, gdzie kloaczność i dowcipy na poziomie gimnazjalisty do chleb powszedni. To też sprawka scenarzystów, Damiana Shannona oraz Marka Swifta, którzy odpowiadali za teksty filmów „Freddy kontra Jason” oraz remake'u „Piątku 13-go” z 2009 roku.

Zobaczcie nowy zwiastun „Słonecznego patrolu” przeznaczony dla dorosłych widzów:

Gwiazdami filmu są Dwayne Johnson i Zac Efron. Jednak na ekranie ujrzymy również Ilfenesh Haderę, która zagra ukochaną The Rocka, Hannibala Buressa, Jacka Kesy'ego, Amina Josepha, Alexandrę Daddario, Kelly Rohrbach, a także Jona Bassa i Davida Hasselhoffa. 

Kinowy „Słoneczny patrol” ma trafić na polskie ekrany 9 czerwca 2017 roku i przedstawi historię ratowników broniących swojej plaży przed ekologiczną katastrofą spowodowaną wyciekiem ropy naftowej. Konieczne będzie połączenie siły z nowym członkiem ekipy Mattem Brodym, który jest byłym olimpijczykiem.

 Zac Efron opowiedział o współpracy z Dwaynem Johnsonem na planie filmu:

Jego najlepszą cechą jest jego osobowość przed i poza kamerą. Jest dokładnie taka sama. Bardzo charyzmatyczna. On po prostu przyciąga. Jest zabawny, czarujący, przystojny.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.