Śmierć Królowej spowodowała opóźnienie premiery 5. sezonu "The Crown". Wiemy, kiedy serial zadebiutuje

26.09.2022 15:16
Śmierć Królowej spowodowała opóźnienie premiery 5. sezonu "The Crown". Wiemy, kiedy serial zadebiutuje Fot. materiały prasowe/Keith Bernstein/Netflix

Podczas TUDUM Netflix zaprezentował światu kolejną zapowiedź 5. sezonu serialu "The Crown" i przy okazji zdradził datę premiery produkcji.

The Crown - znamy datę premiery 5. sezonu

W zwiastunie 5. sezonu serialu The Crown, pojawiają się starsze wersji księżnej Diany (Elizabeth Debicki) i księcia Karola (Dominic West). Ten został pokazany jedynie w programie Tudum i nie został jeszcze udostępniony oficjalnie w sieci - znajdziecie go jednak na oficjalnym nagraniu z imprezy Netflixa.

Polecamy

Wspomniany fragment możecie zobaczyć poniżej i zaczyna się około 20 minuty i słyszymy w nim materiały dziennikarzy na temat separacji Diany i Karola:

W obsadzie na pewno pojawią się Imelda Staunton, Jonathan Pryce, Lesley Manville, Jonny Lee Miller, Dominic West, Marcia Warren, Olivia Williams i Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany.

Polecamy

Z informacji Deadline wynika natomiast, że finałowy odcinek 5. sezonu skupi się na dniu tragicznego wypadku księżnej z 31 sierpnia 1997 roku.

Nowy sezon "The Crown" trafi na Netflix 9 listopada 2022 roku. Na obiecywany wcześniej debiut Williama i Kate będziemy musieli zatem jeszcze sporo poczekać.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.