"Solar Opposites" - zobaczcie zwiastun nowego serialu od twórców "Ricka i Morty'ego"

26.03.2020 10:08
Foto: materiały prasowe Hulu|undefined Fot. materiały prasowe Hulu

W sieci ukazał się zwiastun najnowszej produkcji autorstwa ludzi, którzy dali światu "Ricka i Morty'ego". Jak prezentuje się "Solar Opposites"?

"Solar Opposites" to najnowszy serial animowany, stworzony na potrzeby platformy Hulu. O czym opowie produkcja od twórców "Ricka i Morty'ego" i kiedy doczeka się premiery? Zobaczcie pierwszy zwiastun.

"Solar Opposites" - zwiastun serialu od twórców "Ricka i Morty'ego"

Zwiastun serialu "Solar Opposites" prezentuje się następująco:

Twórcami "Solar Opposites" Justin Roiland i Mike McMahan - twórcy słynnej animacji "Rick i Morty". W serialu przyjdzie nam śledzić losy czterech kosmitów - Korvo, Yumyulacka, Terry'ego i Jesse - których planeta eksplodowała. Poszukując nowego domu lądują na Ziemi i osiedlają się na amerykańskich przedmieściach. W trakcie swojej codziennej egzystencji stale spierają się o to, czy Ziemia jest fantastyczna, czy też wręcz przeciwnie - okropna. Ich głównym celem w życiu jest ochrona Pupy - żywego komputera, który pewnego dnia ewaluuje, a wtedy może pożreć ich, a następnie sterroryzować całą planetę. 

Przeczytaj także

"Solar Opposites" - kiedy premiera?

Głosu głównym bohaterom użyczyli Justin Roiland, Thomas Middleditch, Mary Mack i Sean Giambrone. Serial ukaże się na platformie Hulu 8 maja 2020 roku. W 2018 roku platforma złożyła zamówienie na 2. sezony "Solar Opposites", które łącznie liczyć będą 16 odcinków. 

Zobacz też: Jak wyglądaliby Rick i Morty, gdyby byli bohaterami realistycznej animacji 3D? Efekt przeraża 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.