Sophie Turner i Maisie Williams ćpały na planie „Gry o tron”

Sergiusz Kurczuk
10.10.2018 12:54
Sophie Turner i Maisie Williams ćpały na planie „Gry o tron” Fot. kadry z serialu Gra o tron

Jedna z aktorek grających w serialu „Gra o tron” wyznała, że w przerwach między kolejnymi scenami zdarzało jej się zabawić z koleżanką z planu. 

Sukces serialu HBO „Gra o tron” sprawił, że wielu z członków obsady z mało rozpoznawalnych brytyjskich aktorów, stało się międzynarodowymi gwiazdami. Doskonale widać to na przykładzie Sophie Turner i Maisie Williams. Młode aktorki wcieliły się w siostry z rodu Starków i są w serialu od pierwszego odcinka. W ciągu ponad 7 lat od premiery pierwszego sezonu „Gry o tron” między Turner i Williams narodziła się dość bliska relacja, przypominająca trochę bliskość serialowych Aryi i Sansy. Szczegóły przyjaźni zdradziła Turner, która postanowiła się nie krygować.

„Gra o tron” - co Sophie Turner i Maisie Williams robiły w czasie wolnym na planie zdjęciowym?

Aktorka, która zakończyła już zdjęcia do finałowego sezonu „Gry o tron”, postanowiła powspominać dobre chwile z planu zdjęciowego w rozmowie z portalem Cinemablend. Okazuje się, że w przerwie między kolejnymi dniami zdjęciowymi bardzo dobrze bawiła się ze swoją serialową siostrą. Po pracy często u siebie nocowały, wygłupiając się na różne sposoby. 

Byłyśmy trochę wyobcowane na planie „Gry o tron”, ponieważ w ciągu ostatnich paru sezonów Maisie i ja nocowałyśmy razem każdej nocy po kręceniu kolejnych scen, albo kiedy akurat obie byłyśmy w mieście. Siadałyśy sobie, jadłyśmy, oglądałyśmy głupie filmiki i paliłyśmy trawę. Nie wiem, czy mój PR-owiec mnie nie zabiję za to, co mówię. Ćpałyśmy, a potem siadałyśmy razem w łazience, robiąc sobie makijaż. Było fajnie. 

Jeden z tych wieczorów doskonale ilustrują zdjęcia, które trafiły na Instagram Williams w Halloweenową noc 2016 roku. 

Ten niegrzeczny weekend będę pamiętać do końca życia.

Druga fotka w żartobliwy sposób pokazuje miłość aktorek do marihuany

Każdy kocha brownie z haszem.

Przyjaźń Turner i Williams wyszła poza plan „Gry o tron”. Poza tym obie aktorki są zaangażowane w filmy studia Fox opowiadające o mutantach Marvela. Turner wciela się w Jean Grey, w filmach o X-Men natomiast Williams zagra Wolfsbane w nadchodzącej adaptacji komiksu „New Mutants”.

„Gra o tron” sezon 8 - kiedy premiera?

Za kilka miesięcy na antenę HBO trafi ostatni sezon historii walki o Żelazny Tron. Tym samym obie aktorki pożegnają się z rolami mieszkanek Westeros. Na razie nie podano konkretnej daty premiery pierwszego odcinka finału „Gry o tron”. Twórcy zapowiedzieli jedynie, że będzie to druga połowa 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.