Sophie Turner o czytaniu scenariusza 8. sezonu „Gry o tron”: „Na koniec wszyscy wstaliśmy, bijąc brawo i płacząc.”

Natalia Hluzow
14.12.2017 16:06
Sophie Turner o czytaniu scenariusza 8. sezonu „Gry o tron”:  „Na koniec wszyscy wstaliśmy, bijąc brawo i płacząc.” Fot. kadr z wideo

Choć ostatni sezon hitowej produkcji HBO jeszcze długo nie powróci na ekrany, aktorzy zakończyli już pewien etap znajomości ze swoimi bohaterami.

Do emisji finałowego sezonu „Gry o tron” zostało jeszcze minimum 1,5 roku, ale obsada już wie, jak to wszystko się skończy! Dotychczas zakończenie serialu znali tylko niektórzy aktorzy, inni natomiast skarżyli się, że będą chyba grać bez scenariusza. Teraz sytuacja wreszcie uległa zmianie i cała obsada „Gry o tron” miała okazję zapoznać się z fabułą 8. sezonu i symbolicznie pożegnać z serialem.

Sophie Turner, która promuje właśnie swój najnowszy film „X-Men: Dark Phoenix”, opowiedziała o tym w wywiadzie dla Entertainment Weekly. I choć to na roli Dark Phoenix miała skupić się rozmowa, nie mogło zabraknąć pytania o „Grę o tron”. Jak wspomniała aktorka:

Jakiś czas temu mieliśmy czytanie scenariusza i na koniec wszyscy wstaliśmy, bijąc brawo i płacząc.

Ponadto, z wypowiedzi Turner wynika, że te wyjątkowe chwile miała szanse przeżyć nie tylko obsada nadchodzącego sezonu, ale wszyscy, którzy kiedykolwiek byli zaangażowani w projekt:

Wszyscy tam byli. Wszyscy, którzy mieli w tym jakikolwiek udział. To było niezwykłe. Zasłoniliśmy żaluzje, zamknęliśmy się przed resztą świata i spędziliśmy sześć godzin w tym pokoju, tylko czytając to, płacząc i śmiejąc się. Mieliśmy swój emocjonalny moment, a potem pomyśleliśmy: „Cóż, teraz mamy osiem miesięcy. Wciąż mamy jeszcze chwilę, by to przetrawić.

Serial ma powrócić na ekrany w 2019 roku i z tego, co zapowiada obsada, w kolejnym sezonie na fanów „Gry o tron” czekają nie tylko zaskakujące zwroty akcji, rozwiązania najważniejszych konfliktów i śmierci kolejnych bohaterów, ale i mnóstwo powodów do wzruszeń. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.