Sophie Turner zdradziła, czego jej najbardziej brakuje po zakończeniu pracy nad "Grą o tron"

04.03.2020 14:44
Sophie Turner|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Aktorzy z "Gry o tron" poświęcili serialowi prawie 10 lat swojego życia, więc nagłe usunięcie czegoś tak bardzo stałego może być naprawdę ciężkie. Na temat tej "pustki" wypowiedziała się Sophie Turner.

Sophie Turner niedawno udzieliła wywiadu, w którym wyjawiła dziennikarzom m.in. to, czego najbardziej jej najbardziej brakuje po zakończeniu "Gry o tron". Jej postać, Sansa Stark jako jedna z niewielu przeżyła cały serial, co oznacza, że aktorka pracowała nad serialem prawie 10 lat.

Czego brakuje Sophie Turner po zakończeniu Gry o tron?

Od zakończenia "Gry o tron" minął prawie rok. Wielu aktorów zdążyło już wziąć udział w kolejnych projektach od czasu końca serialu (m.in. Kit Harington pojawi się w "The Eternals, Emilia Clarke wystąpiła w "Last Christmas"), natomiast Sophie Turner skupiła się na swoim życiu prywatnym. Aktorka wyszła za mąż za Joe Jonasa z zespołu Jonas Brothers, a także wyznała niedawno, że będzie po raz pierwszy matką.

Przeczytaj także

O życie prywatne i pustkę pozostawioną po zakończeniu "Gry o tron" zapytało aktorkę Elle. To właśnie tam przyznała, że brakuje jej całej atmosfery pracy i ludzi, a także potwierdziła, że jest gotowa i chętna na powrót do Westeros, jeżeli będzie taka okazja i potrzeba:

Brakuje mi wszystkiego, co związane z serialem. Naprawdę bardzo za tym tęsknię. Za kostiumami, za planem. Brakuje mi tego niesamowitego uczucia, które miałam, kiedy wchodziłam na plan w swoim kostiumie. To było niesamowicie wyzwalające. Brakuje mi ludzi. Naprawdę brakuje mi wszystkiego. Wróciłabym do serialu bez zastanowienia.

Poniżej możecie zobaczyć cały wywiad z gwiazdą "Gry o tron" i "X-Men":

Ostatnimi filmami z udziałem Sophie Turner był "X-Men: Dark Phoenix", który zadebiutował w kinach w czerwcu 2019 roku i "Heavy" z października 2019 roku.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.