Nowy serial Netfliksa z gwiazdami "Przyjaciół" i "The Office"

09.04.2020 17:25
Nowy serial Netfliksa z gwiazdami "Przyjaciół" i "The Office" Fot. . materiały prasowe Netflix

 Netflix zdradził nowe szczegóły dotyczące swojego serialu komediowego „Space Force”. Co już wiadomo o produkcji zainspirowanej przez słowa samego Donalda Trumpa?

Prace nad serialem komediowym „Space Force” trwały od zeszłego roku. Produkcja została zainspirowana nietypową wypowiedzią prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, który podczas jednej z konferencji prasowych zdradził, że planuje powołać do życia nową jednostkę amerykańskiej armii. Do zadań Space Force miałyby należeć: ochrona satelitów oraz wykonywanie „innych działań kosmicznych”.

Przeczytaj także

Kuriozalny pomysł, który spotkał się z niedowierzaniem ze strony mediów i opinii publicznej, zainspirował jednak Grega Danielsa, twórcę amerykańskiej wersji słynnego serialu „The Office”. W niedługim czasie Daniels rozpoczął rozmowy z aktorem Stevem Carrellem nad ewentualnym serialem komediowym, mogącym opowiadać o pracy tego rodzaju placówki.

Szybko okazało się, że platforma streamingowa Netflix byłaby zainteresowana produkcją komedii. Teraz zrodzony z rozbawienia projekt ujrzy światło dzienne. Już pierwsze szczegóły były zachęcające. Teraz, gdy Netflix zaprezentował nowe informacje, fani popularnych sitcomów powinni być wniebowzięci. 

Przeczytaj także

„Space Force” – fabuła

Netflix zaprezentował opis fabuły nowego serialu. Czytamy w nim, że uhonorowany orderami generał Mark R. Naird marzy o zostaniu szefem Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych. Jego plany będą musiały jednak poczekać, bo właśnie otrzymał propozycję zarządzania nową odnogą Amerykańskiej Armii: Siłami Kosmicznymi, czyli tytułowym Space Force.

Sceptycznie nastawiony, ale oddany swojej pracy, Mark przeprowadza się wraz z rodziną do bazy w Kolorado, gdzie wraz z ekipą charakternych naukowców i „Ludzi Kosmosu” zostają zaangażowani przez Biały Dom do (ponownego) postawienia amerykańskich butów na powierzchni Księżyca i osiągnięciu totalnej kosmicznej dominacji – czytamy w zarysie fabuły.

Serial zapowiada się więc na nowego rodzaju opowieść o nietypowej pracy biurowej, w której napięcie i problemy są kosmicznie (nomen omen) wysokie.

„Space Force” – pierwsza zapowiedź wideo

„Space Force” – ekipa 

Za sterami serialu stanęli Greg Daniels i Steve Carrell. Duet, który przez lata współpracował przy „The Office” wspólnie stworzył podwaliny pod „Space Force”, zatrudniając ekipę uznanych scenarzystów.

Przed kamerą zobaczymy natomiast masę znanych i lubianych aktorów. Produkcja będzie wręcz swoistym spotkaniem postaci z najpopularniejszych sitcomów. W obsadzie serialu znaleźli się bowiem: Steve Carrell („The Office”), Lisa Kudrow („Przyjaciele”), Ben Schwartz („Parks and Recreation”), a także: John Malkovich, Owen Daniels, Noah Emmerich („Zawód Amerykanin”), Diana Silvers i Alex Sparrow. 

Przeczytaj także

„Space Force” – pierwsze zdjęcia

W sieci zadebiutowała właśnie seria zdjęć z serialu.

„Space Force” – kiedy premiera?

Serial ma trafić na platformę streamingową Netflix już 29 maja.

Czytaj także: Serialowi lekarze dziękują prawdziwym: aktorzy z "Dr House'a" i "Chirurgów" w poruszającym wideo.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.