Sprawy „Z archiwum X” trwają w nowym zwiastunie

Robert Skowronski
18.01.2016 11:30
Sprawy „Z archiwum X” trwają w nowym zwiastunie Fot. kadr z wideo

Stacja FOX ochoczo udostępnia kolejne materiały promujące nową serię „Z archiwum X”. Zobaczcie zwiastun serialu!

Widzieliśmy już 20-minutowy klip zawierający wywiady i materiały z planu nowych odcinków „Z archiwum X” poprzeplatane wspomnieniami głównych wydarzeń składających się na intrygę serialu, a także minutę z premierowego epizodu. Premiera sześcioodcinkowego sezonu odbędzie się w Stanach Zjednoczonych w nocy 24 stycznia 2016 roku. Już następnego dnia „Z archiwum X” zostanie otwarte także na polskich ekranach telewizorów.

Informowaliśmy już, że nie wyklucza się nakręcenia większej liczby odcinków. Nim jednak to nastąpi prawdopodobne jest to, że otrzymamy trzecią kinową produkcję o agentach Mulderze i Scully. Jak wyjawił Chris Carter, twórca „Z archiwum X”, ma już sporo materiału na pełnometrażowe dzieło:

Napisałem trzeci film, ponieważ interesowało mnie, w jakim kierunku może się potoczyć historia. Pozwoliłem przeczytać scenariusz mojej żonie i powiedziała, że nie nadaje się on do telewizji. Wolałbym jednak zrobić więcej odcinków serialu. Czekam aż przyjdzie do mnie stacja FOX i zgłosi się po więcej.

Gary Newman, prezes stacji, jest otwarty na zamówienie kolejnych epizodów:

Największym utrudnieniem jest tylko zgranie terminów Davida Duchovny'ego i Gillian Anderson. Nawet zeszłej nocy żartowaliśmy o zrobieniu nowych odcinków.

Nim jednak dojdzie do powstania kinowej wersji „Z archiwum X” czy rozszerzenia zbliżającego się sezonu, możemy nacieszyć oczy zwiastunem serialu:

W obsadzie oprócz Davida Duchovny'ego i Gillian Anderson znaleźli się także Joel McHale, Robbie Amell, Lauren Ambrose, Annabeth Gish, Annet Mahendru, Rhys Darby, Kumail Nanjiani oraz William B. Davis. Trzy pierwsze odcinki zostały stworzone przez Chrisa Cartera. Pozostałymi zajęły się osoby związane wcześniej z serią: Glen Morgan, Darin Morgan i James Wong.

Jak Wam się podoba zwiastun nowego sezonu „Z archiwum X”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.