Stacja HBO podała datę premiery 3. sezonu „Detektywa”

Sergiusz Kurczuk
12.10.2018 10:35
Stacja HBO podała datę premiery 3. sezonu „Detektywa” Fot. kadr z serialu True Detective

Na 3. sezon serialu kryminalnego „Detektyw” będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Kiedy produkcja trafi na antenę HBO?

Pierwszy sezon „Detektywa” był powiewem świeżości w świecie seriali. Szybko stał się niedoścignionym wzorem dla kolejnych produkcji kryminalnych. Fani z niecierpliwością czekali na kontynuację mrocznego śledztwa, jednak nie cieszyła się tak dużą popularnością, jak oryginał. Twórcy serialu postanowili naprawić swoje błędy i trzeci sezon „Detektywa” ma przypominać klimat tego, czym widzowie zachwycali się w roku 2014. Do tej pory stacja zaprezentowała jeden zwiastun „Detektywa”. W połowie października 2018 roku do sieci trafiły nowe zdjęcia z serialu. Stacja HBO podała także oficjalną datę premiery. 

„Detektyw” sezon 3. - nowe zdjęcia z serialu 

Produkcja cechuje się tym, że każdy sezon to odrębna historia o innym śledczym, który stara się rozwikłać tajemniczą zagadkę. Tym razem głównym bohaterem będzie detektyw z Arkansas Wayne Hays, w którego wcielił się utalentowany Mahershala Ali. Jego śledztwo skupi się na zaginięciu dwójki dzieci. Do ich zniknięcia doszło w dość dużych odstępach czasowych, ale poszlaki wskazują na to, że obie sprawy są ze sobą powiązane. Akcja będzie toczyć się na dwóch płaszczyznach - w latach 80. i obecnie. W sieci pojawiły się nowe kadry z serialu, ukazujące Haysa przy pracy.

Możemy na nich zobaczyć pozostałych aktorów, którzy wystąpią w serialu - Stephena Dorffa i Carmen Ejogo.

„Detektyw” sezon 3. - kiedy premiera?

Widzowie musieli dość długo czekać na nowego „Detektywa”. 2. sezon serialu ukazał się na początku roku 2015. Kontynuacja ma trafić na antenę HBO 13 stycznia 2019 roku, więc prawdziwym fanom te kilka miesięcy nie powinny robić zbyt dużej różnicy. Za nowy sezon odpowiada ponownie pomysłodawca „Detektywa” - Nic Pizzolatto, który również napisał scenariusz i zajął się produkcją serialu. W pozostałych rolach zobaczymy takich aktorów jak Mamie Gummer, Scoot McNairy i Ray Fisher.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.