James McAvoy chciałby zagrać młodego Picarda w nowym serialu „Star Trek”

Natalia Hluzow
26.09.2018 18:56
Jean-Luc Picard|undefined Fot. kadry z serialu "Star Trek" i filmu "Split"

James McAvoy ma już pewne doświadczenie w graniu młodszej wersji Patricka Stewarta, dlatego chciałby z niego skorzystać w nadchodzącej produkcji „Star Trek” o Jeanie-Lucu Picardzie.

25 września 2018 rozpoczęły się prace nad nowym serialem „Star Trek”, w którym Patrick Stewart powróci jako Jean-Luc Picard. Poinformował o tym sam aktor na Instagramie, gdzie umieścił zdjęcie z podpisem „Podróż się rozpoczęła”. Jak wynika z deklaracji w mediach społecznościowych, James McAvoy chciałby w tej podróży uczestniczyć razem z nim.

James McAvoy jako młody Picard?

Kiedy Patrick Stewart ogłosił w mediach społecznościowych rozpoczęcie prac nad nową produkcją CBS All Access, fani prześcigali się w komentarzach i serduszkach pod zdjęciem. Jednym z komentujących okazał się James McAvoy, który napisał:

Potrzebujecie kolesia od flashbacków? Ja tylko mówię, sir Patrick Stewart, że mam już wcześniejsze doświadczenie i będę pracował dla autografów.

Propozycja aktualnego Charlesa Xaviera z serii „X-Men” to z pewnością żart. Ale czy na pewno? W końcu sama informacja o doświadczeniu w odgrywaniu młodego Patricka Stewarta jest jak najbardziej prawdziwa!

obsada X-Men Fot. Foto: David Dettmann/REX/EAST NEWS

Zanim McAvoy po raz pierwszy założył na głowę Cerebro i usiadł na wózku inwalidzkim ze znakiem X na kołach, w pierwszej filmowej trylogii „X-Men” w Profesora X wcielał się właśnie Patrick Stewart. 78-letni aktor powtórzył tę rolę także w „Loganie” z 2017 roku, a nawet spotkał się z McAvoyem na planie „Przeszłości, która nadejdzie”, gdzie obaj wcielili się w Xaviera. Dlatego też, choć wpis McAvoya zdaje się być tylko internetowym żarcikiem, kto wie, czy faktycznie nie przyda się do scen retrospekcji w nowym serialu „Star Trek”… 

Serial o Jeanie-Lucu Picardzie - kiedy premiera?

Udział Patricka Stewarta w nowym serialu CBS All Access został ogłoszony 4 sierpnia 2018 podczas konwentu Star Trek w Las Vegas. Tytuł produkcji ani jej data premiery nie zostały jeszcze ujawnione, jednak pierwszych odcinków możemy spodziewać się już w 2019 roku. 

James McAvoy powróci natomiast jako Charles Xavier w nadchodzącym filmie „X-Men” o tytule „Dark Phoenix”. Czy w przyszłości zagra także Picarda? Z pewnością nie jest to niemożliwe.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.