Stephen Amell z serialu „Arrow” chce crossoveru z Pinkym i Mózgiem

Sergiusz Kurczuk
21.03.2018 16:29
Green Arrow oraz Pinky i Mózg|undefined Fot. materiały promocyjne

Stephen Amell który wciela się w postać Green Arrow chciałby gościnnego udziału Pinky'ego i Mózga w serialu The CW. 

Pinky i Mózg jako bohaterowie „Arrow”? Brzmi jak żart? Cóż, po części nim jest, ale nie marzenie gwiazdora serialu stacji The CW nie wzięło się znikąd. Niedawno pojawił się pomysł na połączenie z pozoru dwóch niepasujących do siebie światów. Bohaterowie innego serialu The CW - „Supernatural” spotkali się z postaciami znanym z animacji o Scoobym-Doo. W ten sposób powstał pierwszy animowany odcinek „Supernatural”, który przypadł do gustu wielu fanom.

Pinky i Mózg w serialu „Arrow”?

Stacja CW zaczęła się zastanawiać, czemu nie zrobić podobnego crossovera seriali ze słynnymi postaciami z kreskówek. Padło na najpopularniejszą produkcję czyli historię herosa znanego jako Green Arrow. Twórcy serialu postanowili zrobić mały eksperyment. Na oficjalnym Twitterze „Arrow” pojawiło się pytanie do widzów, dotyczące animowanej postaci, z którą miałaby się spotkać obsada serialu o heroicznym łuczniku. W zabawie wziął udział sam zainteresowany. Stephen Amell, gwiazdor wcielający się w Green Arrow, zaproponował swój wymarzony crossover. 

Tak, nie pomyliliście się. Amell jako Green Arrow chciałby stanąć oko w oko z samymi Pinkym i Mózgiem. Dla wszystkich tych, którzy urodzili się w nowym millenium, przypominamy. Serial animowany „Pinky i Mózg” opowiadał o dwóch laboratoryjnych szczurach. Pierwszy był niezbyt rozgarniętym przyjacielem drugiego - geniusza zła, który co wieczór planował jak przejąć kontrolę nad światem. 

Chociaż pomysł Amella jest ciekawy, to niestety trochę bezzasadny. Połączenie „Supernatural” ze „Scooby-Doo” miało sens, ponieważ obie produkcje opowiadają o grupie wyjaśniającej ponadnaturalne zjawiska. Pinky'ego i Mózga natomiast nic nie łączy ze strzelającym z łuku superbohaterem. No, chyba, że gryzonie pełniłyby rolę złoczyńców, z którymi Green Arrow podjąłby walkę, albo Oliver Queen popadłby w alkoholizm i zaczął widzieć białe myszki...

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.