Steve Buscemi jako Bóg i Daniel Radcliffe w roli anioła. Zobacz zwiastun serialu "Miracle Workers"

Sergiusz Kurczuk
06.12.2018 12:24
Steve Buscemi i Daniel Raddcliffe (Miracle Workers)|undefined Fot. materiały promocyjne

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu "Miracle Workers". W rolach głównych wystąpili Steve Buscemi jako Bóg i Daniel Radcliffe jako jego posłaniec. 

Jak wygląda Bóg? Na przestrzeni wieków ludzie w bardzo różny sposób starali się przedstawić wygląd Jehowy. Nikt do tej pory nie pomyślał jednak, że Najwyższy mógłby wyglądać jak... Steve Buscemi. Gwiazdor wcielił się w Boga w nadchodzącym serialu "Miracle Workers". W roli jego niebiańskiego posłańca zobaczmy natomiast Daniela Radcliffe'a. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun produkcji stacji TBS.

"Miracle Workers" - zwiastun serialu komediowego

Produkcja będzie oczywiście serialem komediowym, opowiadającym o pracy Boga i jego popleczników. Pomysłodawcą i scenarzystą "Miracle Workers" jest Simon Rich znany z serialu "Man Seeking Woman" oraz programu rozrywkowego "Struday Night Live". Jak Steve Buscemi prezentuje się jako Bóg?

Trzeba przyznać, że aktor był idealnym kandydatem na niebiańską postać, która ma gdzieś to, co dzieje się na ziemi. Serialowy Bóg staje się w więc w pewnym stopniu niekompetentnym szefem, którego nie można ruszyć, a całą czarną robotę wykonują za niego jego pracownicy. W tym przypadku aniołowie. Jednego z nich zagrał Daniel Radcliffe, do tej pory kojarzony raczej z rolą Harry'ego Pottera. We fragmencie główni bohaterowie rozmawiają o tsunami. Bóg nie jest pewny natury tego groźnego zjawiska atmosferycznego.

Oto jak prezentuje się oficjalny opis fabuły "Miracle Workers":

Komedia rozgrywa się w biurach Niebo S.A. Kiedy Bóg planuje zniszczyć Ziemię, dwaj aniołowie niżsi stopniem muszą przekonać swojego szefa, by ratować ludzkość. Zakładają się z nim, że doprowadzą do jednego z najrzadziej występujących cudów: sprawią, że dwójka ludzi się w sobie zakocha.

W serialu zobaczymy również Geraldine Viswanathan ("Strażnicy cnoty"), Karana Soniego ("Deadpool") oraz Jona Bassa ("Baywatch. Słoneczny patrol"). 

"Miracle Workers" - kiedy premiera?

Serial został zapowiedziany na 12 lutego 2019 roku. Zadebiutuje na amerykańskim kanale TBS. Na razie nie wiadomo czy trafi do Polski. Mamy nadzieję, że produkcja znajdzie się w ofercie jednego z serwisów streamingowych, bo Steve Buscemi w roli Boga, to coś, co koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.