Steve ze „Stranger Things” przedstawia debiutancki singiel swojego zespołu

Kamil Kacperski
26.02.2018 16:31
Steve i Dustin w 2. sezonie Stranger Things|undefined Fot. kadr z wideo

Wygląda na to, że potwory i sesje w gry role playingowe będą musiały poczekać, bo w Hawkins pojawiła się kolejna kapela.

Do śpiewającej części obsady popularnego serialu Netflixa, dołączył Joe Keery, który występuje od 2015 roku w zespole Post Animal. Jednak dopiero teraz grupa aktora postanowiła przyłożyć się do studyjnej pracy. Utwór zatytułowany „Ralphie” zapowiada pierwszy oficjalny album zespołu, który zostanie wydany nakładem wytwórni Polyvinyl Records.

Krążek nosi tytuł „When I Think Of You In A Castle”,  a premiera zaplanowana jest już na 20 kwietnia 2018 roku. Pierwszy singiel jest utworem, w którym możemy usłyszeć wokal Joe Keery'ego. Sprawdźcie jak za mikrofonem radzi sobie serialowy Steve Harrington:

Post Animal, czyli zespół Joe Keery'ego, wyda płytę 20 kwietnia 2018 roku

Na debiutanckim albumie znajdzie się łącznie 11 utworów, wliczając w to bonusowy utwór zatytułowany „Suzie”. Tak prezentuje się całość tracklisty:

 1. Everywhere All At Once 
 2. Gelatin Mode
 3. Tire Eyes
 4. Ralphie
 5. Heart Made of Metal 
 6. Castle 
 7. Special Moment
 8. Victory Lap: Danger Zone 
 9. One Thing 
 10. Dirtpicker 
 11. Susie

Niestety na albumie nie znalazło się miejsce na gościnne miejsce dla Finna Wolfharda, który również przygotowuje się do wydania debiutanckiej EPki swojego zespołu. Może panowie zgadają się przy następnych projektach. 

Zespół Post Animal powstał w 2014 roku w Chicago. Pierwsze koncerty zaczęli grać dopiero w 2017 roku. Do składu zespołu należą: basista Dalton Allison, gitarzyści Matt Williams, Javi Reyes, Joe Keery, klawiszowiec Jake Hirshland i perkusista Wesley Toledo. Grupa ma na koncie płytę EPkę „Post Animal Perform The Most Curious Water Activities” wydaną w 2015 roku.

Tymczasem obydwa dotychczas emitowane sezony „Stranger Things” wciąż można oglądać na platformie Netflix. Kto jeszcze tego nie zrobił, ma czas nadrobić zaległości do (słowami Davida Harboura) „pewnego momentu” w 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.