„Stranger Things”: nowi aktorzy w obsadzie 3. sezonu

Natalia Hluzow
18.04.2018 17:47
Stranger Things obsada|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Podczas konferencji See What’s Next w Rzymie Netflix ujawnił nazwiska aktorów, którzy w 3. sezonie „Stranger Things” wcielą się w nowe postaci.

Konferencja See What’s Next w Rzymie przyniosła wiele nowych informacji na temat oryginalnych produkcji Netfliksa. Pokazani m.in. zdjęcia z serialu „Maniac” z Emmą Stone i pierwsze fotosy z 2. sezonu „Dark” oraz przedstawiono 10 nowych europejskich projektów serwisu. Oczywiście, znalazło się też coś dla wiernych fanów sztandarowych pozycji Netfliksa, do jakich bez wątpienia należy „Stranger Things”.

Kto dołączy do obsady „Stranger Things”?

Z końcem lutego 2018 roku informowaliśmy, że w 3. sezonie „Stranger Things” pojawią się 3 nowe postaci. Na konferencji w Rzymie zdradzono, kto zagra dwie z nich.  

W Burmistrza Larry’ego Kline’a wcieli się Cary Elwes znany z filmów „Dracula”, „Robin Hood – Faceci w Rajtuzach”, „Hot Shots”, „Piła” i kilkudziesięciu innych ról. Bohater Elwesa ma być przystojnym, zadbanym mężczyzną, który bardziej skupia się na własnym wizerunku niż na losach mieszkańców. Twórcy opisują go jako typowego śliskiego i cwanego polityka z lat 80.

Cary Elwes Fot. foto: MediaPunch/face to face/REPORTER/EAST NEWS

Drugim nowym członkiem obsady jest Jake Busey, aktor z równie dużym dorobkiem, którego mogliśmy oglądać m.in. „Żołnierzach kosmosu”, „Kontakcie”, „Agents of S.H.I.E.L.D” i „Od zmierzchu do świtu”. Busey otrzymał rolę Bruce’a, lokalnego dziennikarza pracującego dla The Hawkins Post, którego cechuje niejasna moralność i kontrowersyjne poczucie humoru.

Jake Busey Fot. foto: Albert L. Ortega/PictureGroup/EAST NEWS

Wciąż nie wiadomo, kto wcieli się w trzecią postać - uroczą starszą panią z sąsiedztwa, za to w marcu dowiedzieliśmy się, że nową nastoletnią bohaterkę, Robin zagra Maya Thurman-Hawke.

Zdjęcia do „Stranger Things 3” rozpoczęły się wiosną 2018 roku w Atlancie. Nowy sezon ma pojawić się w serwisie w 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.