„Stranger Things”: Noah Schnapp zaspoilerował przyszłość jednej z postaci w 3. sezonie serialu

Natalia Hluzow
02.07.2018 12:59
Will Stranger Things|undefined Fot. kadr z serialu "Stranger Things"

Aktor wcielający się w postać Willa w „Stranger Things” opowiedział o przykrym losie, jaki spotkał jedną z postaci z pierwszego sezonu serialu.

Część z Was zapewne zapomniała już, kto jako pierwszy rozpoczął poszukiwania Willa w „Stranger Things”, kiedy ten trafił do odwróconego świata. Najbardziej wierni fani serialu pamiętają jednak, że w pierwszym sezonie pojawiła się postać Chestera – wiernego psiaka należącego do rodziny Byersów. To właśnie on jako pierwszy rzucił się w pościg za chłopakiem i to on zdawał się wyczuwać jego obecność w miejscach, w których – w równoległej rzeczywistości – ukrywał się Will. Później słuch o nim zaginął. Chester nie pojawił się też w 2. sezonie „Stranger Things”. Teraz dalszy ciąg jego losów ujawnił Noah Schnapp, aktor wcielający się w Willa.

Chester Stranger Things Fot. foto: kadr z serialu "Stranger Things"

„Stranger Things”: Co stało się z psem Willa?

Noah Schnapp pojawił się na Stranger Con w Chicago, gdzie podczas spotkania z fanami odpowiadał na liczne pytania dotyczące serialu, jednocześnie starając się nie ujawniać szczegółów związanych z nadchodzącymi odcinkami. Niestety, w jednej kwestii nie udało mu się dochować tajemnicy. Zapytany o to, co stało się z Chesterem, psem Byersów, odpowiedział:

Myślę, że umarł, prawda? Zresztą, zorientujecie się. W tym sezonie będzie widoczny jego grób.

Jeśli faktycznie los Chestera został już przypieczętowany, będzie on trzecim pupilem w serialu, który dokonał żywota. Wcześniej tragiczny los spotkał zarówno kota, jak i żółwia Dustina i nawet mały Demogrogon nie przetrwał pod jego opieką. Jak widać, dzieciaki z Hawkins są obdarzone dużym sprytem, odwagą i pomysłowością, ale zdecydowanie nie mają ręki do zwierząt.

„Stranget Things 3” – kiedy premiera?

Oficjalny opis fabuły „Stranger Things 3” nie został jeszcze ujawniony. Podobnie jak jego data premiery. Członkowie ekipy i obsady zdradzili jednak, że serial powróci na Netfliksa w 2019 roku i że czeka nas jeszcze więcej Steve’a, chwila odpoczynku dla Willa oraz wątek skupiony wokół dojrzewania Jedenastki. Do obsady dołączyły też nowe postaci: dziennikarz i burmistrz Hawkins, w których wcielą się Jake Busey i Cary Elwes, oraz dwie nastoletnie bohaterki – Robin grana przez Mayę Thurman-Hawke i ratowniczka na basenie, w którą wcieli się Francesca Reale. Akcja 3. sezonu „Stranger Things” ma toczyć się latem 1985. Obecnie trwają prace na planie produkcji.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.